Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Oblečte motorkáře na zimu

Vybírat dárek k Vánocům pro motorkáře je radost. Kdo nějakého nadšence do motosportu zná, jistě by vám potvrdil, že tento koníček berou spíše jako životní styl. To také znamená, že neustále potřebují nové vybavení a zájem je jen tak nepřejde, takže vždycky víte, čím jim udělat radost. Už však víte, jak toho svého potěšíte letos?

Chladné počasí a náledí dají motorkářům zabrat

Zimní sezóna pro motorkáře skýtá mnoho rizik spojených mimo jiné s nepřízní počasí. Málo odvážlivců se na dvou kolech pustí na sníh, jelikož u nás však zimy bývají poslední dobou mírné, většinou je potíží spíš chladné počasí. Ideálním dárkem k letošním Vánocům by proto mohlo být kvalitní motorkářské oblečení ušité z nadstandardních materiálů a s patřičnou péčí. Není třeba objednávat předražené výrobky ze zahraničí – u nás máme osvědčeného výrobce, který si na módě pro motorkáře dává opravu záležet: společnost MBW. V jejím e-shopu nakoupíte luxusní kombinézy, kalhoty, rukavice, kožené i látkové bundy, ochranné rukavice, teplé termoprádlo a celou řadu doplňků.

Kvalitní moto oblečení zahřeje i ochrání

MBW vyrábí své motooblečení z vysoce kvalitní kůže, nebo z mimořádně odolných materiálů s bezpečnostními prvky, které majitele ochrání před jakýmkoliv počasím i před tvrdými pády na ledovce. Není však třeba je odkládat ani v létě – moderní inteligentní materiály vás zahřejí v zimě a s příchodem hezkého počasí se v nich nezapotíte. Vše je opatřeno bezpečnostními švy. Elegantní design kožených výrobků vám zaručí, že majitel svůj dárek skutečně vynosí. Jelikož se jedná stylové oblečení z materiálu, který nestárne, mnoho z nich se hodí i pro běžné nošení.

Dárkový poukaz k Vánocům

Protočily se vám při pohledu na cenu celotělové kombinézy panenky? Protože se opravdu jedná o nákladný dárek, MBW si pro vás připravil dárkové kupóny různé hodnoty, díky nimž můžete motonadšencům na jejich koníček přispět, aniž byste museli o Vánocích hladovět. Poukaz v hodnotě 1 000 – 5 000 Kč v pěkné obálce obdarovanému umožní, aby si sám vybral, co přesně potřebuje. Navíc si bude moci vše vyzkoušet, což je u moto oblečení skutečně nezbytné. Pokud zrovna po novém outfitu netouží, do dárkového poukazu se vejdou třeba i luxusní hodinky MBW a celá řada drobností.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */