Zdraví a krása

Doplňky stravy pomáhají také při nachlazení a chřipce

Zatím si užíváme výhody letních dnů, ty ovšem nebudou trvat věčně a na dveře opět zaklepe sychravost provázená dešťovými nebo sněhovými přeháňkami. Spolu s nimi se však objevují typické podzimní chřipky a nachlazení, která udolají oslabenou imunitu. Jak s nimi bojovat? Pouze silnými zbraněmi, jimiž jsou mimo jiné i doplňky stravy s česnekem a vitamíny.

Česnek a jeho účinky na lidské zdraví

Už ve starověku se česnek používal jako posilující prostředek a jedli ho vojáci na svých válečných výpravách. Česnek je bohatý na vitamíny A, B a C a na vápník, selen a jód. Výborně se hodí na podporu obranyschopnosti organismu – společně s medem se může používat při nachlazení a chřipce. Kromě toho česnek snižuje krevní tlak, udržuje zdravou hladinu cholesterolu v krvi, umí pročišťovat cévy, čímž prospívá také srdci. Užívat ho lze i při nadýmání a ničí parazity ve střevech. Všechno toto česnek předurčuje k tomu, aby byl konzumován co nejčastěji.

Doplněk stravy s česnekem

Někomu nemusí být příjemné silné a typické aroma česneku, kterou způsobuje silice v něm obsažená zvaná aliin. V takovém případě je možná lepší sáhnout po doplňku stravy s česnekem. Jedním z takových prostředků je i Allicor Super česnek+vitamíny od firmy Naturvita, která patří mezi významné české producenty kvalitních a cenově dostupných produktů zdravé výživy. Tento doplněk stravy obsahuje kromě sušiny česneku i vitamíny B6, B12, C a E, H a betakaroten. Díky svému složení napománá normální funkci imunitního systému. Kromě toho biotin – tedy vitamín H – udržuje normální stav pokožky, vlasů a sliznic.

Balení Allicoru Super česnek+vitamíny obsahuje 60 kapslí, přičemž výrobce doporučuje užívat 1 až 2 kapsle denně, aby měl jeho produkt ten správný účinek. Allicor je vhodný také pro všechny, kteří nesnášejí lepek a laktozu, protože je neobsahuje, stejně jako umělá aromata a konzervační látky. Zakoupit ho můžete například v internetové Gigalékárna.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */