Děti

Máte doma malého sportovce? Pořiďte mu dětskou fotbalovou branku!

Přestože se všude píše o tom, jak je současná generace dětí závislá na elektronice, není to tak úplně pravda. Dětičky sice rády tráví čas na konzolích, chytrých telefonech a dalších moderních hračkách, ale když mají příležitost, vyrazí ven s kamarády. A možná by na čerstvém vzduchu trávily ještě více času, kdyby jim to umožnilo počasí. Dalším důvodem může být stereotyp, který však můžete rozbít pomocí vhodně zvolených atrakcí. K těm nejlepším patří dětské fotbalová branka!

Mít před domem zahradu je k nezaplacení, ale co mají děti dělat, když jim zakážete (což je správné) lézt po stromech a pískoviště je přestane bavit? Většina kluků miluje fotbal již od útlého věku a rády si s nimi zahrají i holky. S dětskou fotbalovou bránou dostane jejich hra úplně jiný rozměr – kopaná je bude mnohem více bavit.

Ať už vaše ratolesti sní o kariéře profesionálního sportovce, nebo ne, dětská fotbalová brána jim udělá velkou radost. Pokud jim doposud sloužily jako branka dva vedle sebe stojící stromky, jistě ocení, že jim při střelení branky nebude míč neustále utíkat na druhý konec zahrady.

Perfektní dětskou fotbalovou branku najdete v nabídce českého prodejce StepTwo. Jedná se o produkt oblíbené americké značky Step2, která vyrábí kvalitní hračky ze zdravotně nezávadných materiálů.

Dětská fotbalová branka je víceúčelová a děti si s ní dosytosti vyhrají nejen fotbal, ale také florbal nebo jiné hry s míčem. Sada obsahuje konstrukci se sítí, fotbalový míč, dvě florbalové hokejky a 2 míčky na pozemní hokej. A pozor, pokud máte na zahradě větší zapuštěný bazén oválného tvaru, branku využijete také při hraní vodního póla.

Na steptwo.cz najdete také spoustu dalších krásných hraček a atrakcí na zahradu i do dětského pokoje – houpačky, houpadla, skluzavky, pískoviště, dětský nábytek i jiné hračky.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */