Móda a styl Šperky a doplňky

Jaké šperky ženy nosí nejraději?

Ženy se rády zdobí šperky, a možná proto je jejich výběr je nekonečný. Typ šperku, který žena nosí, obvykle odráží její osobní styl – od klasického po moderní a vše mezi tím. V tomto článku najdete tipy na některé z nejoblíbenějších šperků. Inspirujte se!

Náušnice

Náušnice jsou pro ženy nadčasovým šperkem. Na výběr je nekonečné množství stylů a vzorů od jednoduchých puzet až po propracované lustry. Náušnice je vhodné zvolit tak, aby vylepšily oblečení, dodaly šmrnc nebo vyjádřily individuální osobnost ženy.

Prsteny

Prsteny představují dokonalým způsob, jak ukázat individuální styl ženy. Na výběr je mnoho vzorů od jednoduchých kroužků až po velmi netradiční až avantgardní prsteny. Prsteny lze nosit jako výrazný šperk nebo jako doplněk k jiným šperkům.

Náramky

Náramky jsou vyšší liga. I tento sortiment čítá vše od jednoduchých náramků až po propracované kousky – žena tak může vyjádřit svůj individuální styl, stačí si vybrat ten správný šperk. Velmi oblíbený je náramek perlový.

Náhrdelníky

I náhrdelníky jsou k dispozici v mnoha stylech a provedeních a opět lze díky nim dodat outfitu šmrnc. Bohatou nabídku od jednoduchých řetízků až po složité přívěsky – náhrdelníky najdete v e-shopu Tiniana.

Hodinky

Hodinky jsou nadčasovým a velmi praktickým doplňkem, který není „out“ ani v době chytrých mobilních telefonů. Některé kousky vypadají vskutku okázale a lze je považovat za plnohodnotné šperky.

Náramky na kotníky

Opomíjené, ale zato neuvěřitelně šmrncovní. To jsou náramky na kotníky, které zdobí ženskou nožku především v teplejší části roku.

Bez ohledu na to, jaký typ šperku si žena zvolí, bude jistě odrážet její individuální styl a osobnost. Díky velkému množství stylů a vzorů, z nichž si ženy mohou vybírat, se mohou prostřednictvím šperků vyjádřit a dotáhnout svůj look k dokonalosti.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */