Co je cool Móda a styl

Nejoblíbenější tetování pro ženy

Tetování je v posledních letech stále populárnější, a to nejen mezi muži –  zvýšený zájem o „kérku“ jeví i ženy. Ty tetování mnohdy přitahuje jako způsob, jak vyjádřit svou individualitu a kreativitu. Vzhledem k velkému množství různých vzorů, stylů a významů může být obtížné vybrat si dokonalé tetování. V tomto článku jsme pro vás shrnuli některá z nejoblíbenějších tetování pro ženy.

Květinová tetování

Květinová tetování patří mezi nejoblíbenější ženské motivy. Od malých a jemných růží až po velké a složité kytice – květinová tetování představují rafinovaný způsob, jak ukázat svou ženskost a jedinečný styl. Ať už hledáte jemný design, nebo něco odvážnějšího a poutavějšího, florální tématika může být skvělou volbou.

Tip: Pro inspiraci můžete nahlédnout do portfolia, které má na stránkách renomované tetovací studio Praha.

Geometrické tetování

Mezi ženami rostou na popularitě také geometrická tetování. Tyto vzory jsou obvykle vytvořeny kombinací tvarů a vzorů a lze je přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašemu jedinečnému stylu. Mohou být správným rozhodnutím jsou skvělá pro dámy, které chtějí odvážný a moderní design, jenž neubírá na kreativitě.

Mandalová tetování

Mandalová tetování jsou jako stvořené pro ženy, které si zakládají na duchovní stránce a současně vyžadují prvotřídní a unikátní design. Tyto obrazce jsou často tvořeny složitými vzory a symboly a lze je přizpůsobit individuálnímu vkusu.

Zvířecí tetování

Zvířecí tetování umožňují ženám vyjádřit vášeň pro svět přírody. Od majestátních lvů po drobné kolibříky – zvířata mohou být východiskem pro ty, kteří hledají smysluplný a poutavý design. Zároveň jsou možností, jak ukázat svou jedinečnou osobnost a zájmy.

Slovní tetování

Slovní tetování umožňují vyjádřit myšlenkové pochody, životní postoje i pocity. Tyto vzory jsou často vytvořeny pomocí inspirativních citátů, smysluplných slov a silných manter. Slovní tetování jsou ideální pro ženy, které chtějí učinit silné prohlášení nebo připomenout zvláštní okamžik v čase.

Bez ohledu na to, jaký typ tetování si vyberete, je důležité věnovat mu čas a najít pro sebe dokonalý design. Díky velkému množství různých možností určitě najdete dokonalé tetování, které vyjádří váš individuální styl a osobnost. A samozřejmě si vyberte to nejlepší místo, kde vám kérku provede opravdový odborník – třeba tetovací salon Praha UnHoly.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */