Zdraví a krása

Čistota – půl zdraví (stále to platí!)

Jistě si každá z nás vzpomene na obligátní větu našich babiček, paní učitelek ve škole či vychovatelek v zájmových kroužcích: čistota – půl zdraví. Onen slogan na nás vykukoval také v čekárnách u lékaře, v lékárnách nebo v obchodech. V poslední době se ovšem poněkud vytratil, a přitom je pořád platný a poměrně dost aktuální.

Místo dovolené úklid

Všichni se snažíme udržovat svůj domov v čistotě. Televizní reklamy na různé čistící prostředky, v nichž se ve velkém vraždí nejrůznější mikroby a bakterie, na nás každý den útočí a nutí nás k úklidu. Přitom pokud bychom se úklidovým činnostem věnovali jen hodinu denně, strávíme cíděním naší domácnosti více než 15 dnů ročně, tedy jednu celou dovolenou třeba v Egyptě. A to se nebavíme o tom, že takový předvánoční a předvelikonoční úklid rozhodně netrvá hodinu. A kde je péče o vlastní tělo, kterou nechce zanedbávat žádná z žen, a v dnešní době už i leckterý z mužů?

Čas jsou peníze

Hlavní roli v tomto ohledu tedy hraje čas. Kdo si někdy nepřál třicetihodinový den, aby bez stresu všechno stihnul. Službou seslanou snad přímo z nebe se tak stává možnost nakoupit si přes internet, a to nejen oblečení, elektroniku, potraviny, ale v souvislosti s úklidem a péčí o tělo je k nezaplacení online drogerie. Stačí pár kliků a přímo doma vám přistane šampon, čisticí pěna, prací gel nebo elektrický pilník na paty. Nejen, že se tímto způsobem nákupu šetří čas, ale taky peníze. A jak byznysmeni často říkají – čas jsou peníze. Určitě si totiž vyberete v sekci levná kosmetika nebo jinak nedostupné zboží třeba z Anglie.

Konec letáků

S online nákupem také odpadá zdlouhavé pročítání letáků a hledání konkrétního zboží za zvýhodněnou cenu. Hned úvodní stránka online drogerie Xantea vám ukáže, které produkty jsou v akci a jaké mají novinky. Víte, že nejvyhledávanějším slovním spojením se s příchodem teplého počasí stala bruska na paty? A opět se dostáváme k úspoře času a peněz – online drogerie teď nabízí voděodolnou brusku na paty Nexon Wet&Dry. Přímo během večerního sprchování si vytvoříte hebké paty do jarních střevíčků. Odpadne tak nudná, dlouhá a drahá návštěva pedikérského salonu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */