Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

5 tipů, jak být trendy za všech okolností

Vypadat trendy ne vždy znamená nosit nejmódnější a nejdražší oblečení. Někdy je to tak snadné, jako jen zastrčit si košili nebo nahodit sluneční brýle.

Jak jednoduše vypadat trendy?

1. Noste bundu přehozenou přes ramena

Nemyslete na svou bundu jako na teplý kus oblečení. Berte ji jako módní doplněk. Rukávy, které se jen tak ležérně povalují na vašich ramenou a do kterých nikdy nevložíte ruce, jsou opravdu trendy. Stačí, když najdete zajímavou, nejlépe koženou bundu, a můžete ji takto nosit skoro ke každému outfitu.

2. Vrstvěte, vrstvěte, a ještě jednou vrstvěte

Čím více vrstev máte, tím menší je pravděpodobnost, že kterýkoli kus vašeho oblečení naruší váš outfit, takže se klidně zblázněte – oblečte síťovanou košili, na ni kabát a přes něj klidně bundu. S pásem. A trendy legíny. Pod sukní. Buďte prostě módní cibule.

3. Vyměňte botník

Ať už jste zvyklí na jakoukoli obuv, zvolte opak. Vyměňte své vysoké podpatky za ploché tenisky, vaše balerínky za vysoké podpatky a vaše sandály za traktorky. Čím větší rozdíl, tím lepší. Nejenom, že si toho všimne vaše okolí, ale i vy se budete cítit jako rebelka. Což vašemu sebevědomí, a tudíž i trendy vyzařování opravdu pomůže.

4. Pořiďte si trendy šaty

I když se zdá, že léto je ještě daleko, neznamená to, že byste měla zanevřít na letní šaty. Vždyť i teď se dají nosit sexy šatičky v kombinaci s matnými legínami a kozačkami. Nebo prostě jen „prohrabte“ letní šatník a vyberte si. Proč si takové skvosty schovávat jen na letní období?

5. Nikdy nezapomínejte na doplňky

Každý, ale opravdu každý outfit spolehlivě rozzáří blýskavé náušnice. Pokud je nakombinujete i s dalšími blýskavými doplňky na vaší kabelce, botách, na nehtech či ve vlasech, všichni se za vámi na ulici otočí. Budete doslova zářit!

A co vy, jste trendy? Pokud ne, tak teď už rozhodně víte, jak na to.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */