Zdravá strava a doplňky stravy Zdraví a krása

Zdravé stravování si bez olivového oleje dnes ani nelze představit

Vychutnejte si malou lžičku jen tak, přidejte olej do těstovin nebo si ugrilujte špičkového lososa, po kterém budou hosté k nedělnímu obědu prosit o přídavek. Proč si nedopřávat plnými doušky, když tu je podobná možnost? Olivový olej krásně voní a obohatí řadu různých jídel, včetně sladkých dezertů. Smažit, péci nebo vařit, záleží jen na vás. Slyšeli jste už o istrijské značce Chiavalon? Sbírá medaile a ocenění napříč kontinenty, takže jde o záruku špičkové kvality.

Nechte si chutnat, přínos pro zdraví uvidíte brzy

Seznamte se, je tu zdravé stravování! Vaření na olivovém oleji do něj rozhodně také spadá, pokud půjde třeba o lososa, rozhodně neděláte chybu – dodáte tělu porci velmi kvalitních nenasycených mastných kyselin, pozadu nezůstane ani tolik potřebný vitamín E. Zdravější pak budete i navenek, efekt na vlasech nebo pleti bude viditelný už hodně brzy. Olivový olej je totiž středomořský mág, který nikdy nezklame. Vyměňte jej za jiné oleje v kuchyni a (nejen) trávení bude brzy mnohem jednodušší, bez nadýmání a zácpy. Když tuky, tak kvalitní – a když olej, tak olivový, co více ještě dodat?

 

Nabízí se velmi různorodé kombinace, kterým nikdo neodolá. Kromě toho, že se dá využít pro přípravu červeného masa a ryb tu máme také olivový olej na těstoviny. Chorvatská kvalita, ruční sběr, pečlivá příprava a vůně zelených jablek a rajčat hned po otevření. Kdo by takové porci zdraví vlastně odolal? Zcela přírodní produkt, který má všestranné využití. Sníží cholesterol i krevní cukr, je vhodný pro diabetiky a při boji s přebytečnými kily může klidně stát hned v první linii. Olej Chiavalon je proslulý nejen v německy mluvících zemích, kde si na nejvyšší jakost opravdu potrpí. Teď už jen najít pár receptů, které vás budou bavit, a připravit si kulinářské speciality, po kterých se budou všichni doma jen olizovat!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */