Zdraví a krása

Za lázeňskými zážitky do kouzelných Luhačovic

Podzimní počasí přímo vybízí k wellness rekreaci a dlouhým procházkám po uličkách zapadaných barevným listím. Potřebujete si oddychnout od pracovního shonu a na chvíli vypustit páru? Užívat si masáže, saunu a jiné procedury můžete v jihomoravských Luhačovicích. Wellness pobyty jsou v dnešní době čím dál tím oblíbenější alternativou trávení volného času. Není se čemu divit. Díky lázeňským procedurám zapomenete na všechny starosti.

Potěšte své blízké dárkovou poukázkou

Odpočinkové aktivity, jako jsou různé druhy lázní, masáží a saun, díky kterým se budete cítit jako znovuzrození, nabízí wellness & spa hotel Augustiánský dům. Víkendový wellness pobyt je navíc možné darovat i svým blízkým. Tento hotel nabízí klientům speciální dárkové poukazy, které potěší třeba maminku, nebo je můžete věnovat kamarádkám a uspořádat skvělou dámskou jízdu v romantickém lázeňském městě. Vybírat se dá z různých variant pobytů a zážitků, vše závisí jen na vašich preferencích.

Na co se můžete těšit

Hned po příjezdu vás přivítá příjemná obsluha uvítacím nápojem a ubytuje vás v klimatizovaném útulném pokoji. Po celou dobu pobytu je pro vás k dispozici neomezený vstup do wellness centra, kde o vás bude dobře postaráno a vy se budete cítit jako v bavlnce. Pokud potřebujete ulevit unavenému tělu, určitě oceníte možnost využít kombinaci celotělové masáže a reflexní masáže nohou. Zbavte se stresu a nechte se hýčkat procedurami za doprovodu nevtíravé hudby a příjemné vůně masážních olejů. Relaxovat je možné také ve speciálních bylinkových, solných či parních lázních, které uleví vaší mysli i tělu. Jestliže nechcete trávit celý čas zavřeni v hotelu, vydejte se prozkoumat Luhačovice. Ti, co si potrpí na kulturu, mohou navštívit třeba luhačovické divadlo nebo galerii. Příznivci přírodních krás najdou potěšení v malebném okolí tohoto lázeňského města.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */