Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Na vypadávání vlasů zkuste šungit

Nacházíte každé ráno na polštáři vlasy, odpad ve vaně je věčně ucpaný a vlasů postupně ubývá? Trápí-li vás tato potíž krátkodobě, může být na vině přílišný stres či nějaký zdravotní problém. Jsou ale lidé, kterým prostě padají vlasy více než jiným. Bojovat se s tím dá. Na trhu je k dispozici mnoho přípravků a mezi nimi i šampon proti vypadávání vlasů obsahující šungit.

Šungit je stará hornina, která se vyskytuje pouze na jediném místě na světě na břehu Oněžského jezera v Rusku. Je pojmenovaná podle místní vesnice Šuňga, kde byla poprvé objevena. Je neprůsvitná, černá a má kovový lesk, takže připomíná uhlí – však šungit standardně obsahuje asi 28 % uhlíku. Velké využití má v kosmetice.

Přírodní regenerace pro vaši pleť i vlasy

Šungit čistí vodu, obohacuje ji o minerály, dokáže harmonizovat atmosféru v místnosti, dodat energii a sílu do života. Právě proto se využívá v různých kosmetických přípravcích počínaje mýdlem a konče hřejivým krémem na nohy.

Pleť je díky šungitu hladší, mladistvá, pravidelné používání šungitové kosmetiky vám pomůže zbavit se akné, odlupující se a zarudlé kůže. Vlasy jsou díky němu hedvábné, lesklé, jemné a především zdravé. Šungit pomáhá také odstraňovat lupy a zastavit vypadávání vlasů.

Šampon s šungitem, propolisem a severním lopuchem

Šampon proti vypadávání vlasů obsahuje tři účinné látky. Šungit sám napomáhá regeneraci vlasů i pokožky, zabraňuje řídnutí vlasového porostu. Propolis vlasy zbavuje mastnoty a urychluje jejich růst. Severský lopuch navíc pokožku vyživuje, což také podporuje růst dalších vlasů.

V e-shopu vbeauty.cz se dají sehnat rovněž šampony se speciálním složením pro mastné, suché či barvené vlasy nebo pro regeneraci. Všechny dodávají potřebnou péči, aby byl váš vlasový porost bohatý a především zdravý. A to všechno bez chemie, parabenů a barviv, čistě přírodní cestou.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */