Móda a styl

Víme, jak se po Vánocích vejít do plesových šatů

Většina žen se na plesovou sezónu těší. Alespoň do momentu, než zjistí, že se po Vánocích jejich postava trochu zakulatila. Co dělat, když se ples blíží rychlosti světla a vy nemáte čas trávit hodiny ve fitku, ani na diety? Sáhněte po neviditelném spodním prádle, které zeštíhluje.

Fakta a mýty o stahovacím prádle

Když se řekne stahovací prádlo, mnoho žen se vyděsí, protože si představí nevzhledné a obrovské kalhotky, které je navíc škrtí. Tak tomu ale vůbec není. Stahovací prádlo je velmi pohodlné. Perfektní střih a krajky ženskou krásu zvýrazňují, takže se nemusíte bát ve stahovacím prádle vstoupit do jakékoli ložnice. A efekt stahovacího prádla je prostě báječný. Prádlo vaši siluetu hezký vyrýsuje, zpevní a vizuálně zmenší až o 2 velikosti.

Jak správně vybrat stahovací prádlo?

Jak už jsme naznačili, stahovací prádlo dokáže schovat nějaké to kilo navíc. Vše ale závisí na správném výběru. Oblečte si plesové šaty, zahoďte růžové brýle a postavte se před zrcadlo. Které partie se vám pod šaty nevzhledně formují? Kde se vám zářezy spodního prádla propisují do šatů? Tak přesně tyhle části je potřeba zpevnit zeštíhlujícím prádlem. Vybrat si můžete stahovací kalhotky s vyšším pasem i s nohavičkou nebo stahovací body. Pokud plánujete ples protančit, nejlepší volbou pro vás je velmi pohodlná stahovací košilka, která zakryje nejkritičtější partie.

Nikdy si nekupujte stahovací prádlo ve své velikosti, efekt stáhnutí i přes silnou elasticitu prádla by byl nulový. Stahovací prádlo si pořiďte ideálně o 1 až 2 velikosti menší. Nebojte se, že by vás prádlo škrtilo, rolovalo se nebo zařezávalo. Elasticita prádla příjemně obepne vaše tělo a díky silikonovým páskům na vnitřní straně prádla pevně přilne ke kůži.

Spodní prádlo, které není vidět ani cítit

I přesto se ale může stát, že se bude stahovací prádlo propisovat přes jemný materiál plesových šatů. V takové chvíli sáhněte po bezešvém stahovacím prádle, které je střižené laserem a vyrobené z materiálů, jež nevyžadují lemování okrajů. Díky tomu se bezešvé prádlo pod šaty nerýsuje a vy ho na těle téměř necítíte. Bezešvé kalhotky jsou zkrátka ideální volba pod plesové i jakékoli jiné šaty.

 

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */