Nezařazené

Užívejte si léta plnými doušky – letecké zážitky čekají na dobrodružné i váhavé povahy

Máte dost celoroční dřiny v kanceláři? Toužíte v létě objevovat nepoznané, překonávat nové výzvy? Pak můžete vedle cyklistických, turistických, cestovatelských a adrenalinových prožitků ozkoušet i letecké zážitky. Jasně, v letadle jste už letěli. Ovšem zkusili jste si letadlo sami pilotovat? Pokud si přejete vidět svět pod sebou z ptačí perspektivy, je zde pro vás jedinečná nabídka, jíž nemůžete odolat.

Zažijte jedinečný tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem vedený zkušeným instruktorem dává vám samotným i skupince přátel možnost proletět se volným pádem nad krajinou, kterou si vyberete. Díky tomu, že letadla, z nichž se do prostoru vyskakuje, vzlétávají z mnoha letišť rozmístěných po celé České republice, není problém vybrat si pro vás tu nejúžasnější oblast, kterou chcete vidět. Mnoho lidí by chtělo shlédnout z výšky Prahu – matku měst. Tato možnost je obtížně proveditelná kvůli tomu, že Letiště Václava Havla nepovoluje soukromé lety. Nejbližší letiště Praze jsou v Příbrami a Hořovicích. Dalšími letišti, kde se organizují seskoky padákem, jsou například Brno, Kyjov, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Jihlava, Tábor, Strakonice, Klatovy, Plzeň, Kolín, Jičín, Most. Nemusíte se ani objednávat dlouho dopředu, na některých letištích lze uskutečnit seskok padákem hned zítra.

Díky pohledu seshora dostane váš život další rozměr

Letecké Zážitky neobsahují jenom tandemové seskoky. Vyzkoušet si můžete rovněž jediný simulátor volného pádu v Česku. Nachází se v Praze, a kdo si v něm let vyzkouší, nemusí se následně obávat skutečného seskoku. V rámci balíčků leteckých zážitků si lze objednat let balonem, vyhlídkový let, seskok padákem, let vrtulníkem anebo pilotáž skutečného letadla. Objevujte svět z výšky a uvidíte, že váš život dostane nový rozměr.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */