Nezařazené

Nadčasová obuv Gabor. Už ji máte ve svém botníku?

Sháníte elegantní pohodlné boty, které vám vydrží déle než jednu sezónu, ale nechcete za ně dát celou výplatu? Seznamte se se značkou Gabor – kompromisem mezi drahou luxusní obuví a levnými botami z nekvalitních materiálů. Tato značka s bohatou tradicí a pestrou historií uspokojí průměrného zákazníka i náročnější klienty.

Od místní továrny k řetězci prodejen

Továrna na výrobu bot Gabor vznikla roku 1946 v Hamburgu. Zakladatelé Joachim a Bernhard Gaborové začali s výrobou obuvi, která měla být dostupná pro každého. Prodávala se výhradně v lokálních obchodech a blízkém okolí. Majitelé podniku rozhodně tenkrát netušili, že si jejich značka získá celosvětovou popularitu.

V počátcích byla výroba založená na americkém způsobu zpracování California. Boty tohoto typu si získaly oblibu mezi lidmi a poptávka rostla. Postupem času Gaborové vystřídali různé techniky zpracování. Největší úspěch podnik zaznamenal v 60. letech 20. století, kdy začal vyrábět podpatky s ocelovými příštipky. Poptávka po značce Gabor byla stále vyšší a s ní i její roční obrat. Firma si tak mohla dovolit expandovat až do Ameriky. V dnešní době se značka Gabor těší stále velké popularitě. Důkazem toho jsou i četná ocenění, jako je například cena za nejlepší značku dámské obuvi z roku 2013.

Boty pro každou příležitost

Na začátku to byly hlavně dámské boty Gabor, které proslavily tuto značku. Dnes už se však podnik nezaměřuje pouze na ženy, na své si přijdou také muži a děti. Společnost vyrábí všechny možné typy obuvi, od tenisek a sandálů, přes společenské polobotky a lodičky, až po klasické pantofle. Boty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které při správné péči zaručí dlouhou životnost. Nejčastějším materiálem použitým při zpracování je kůže v kombinaci s textilem, jako je tomu například u dámské obuvi Gabor Chianti.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */