Nezařazené

Kabelkové trendy pro léto 2016

Ovlivňují vás módní trendy? Pokud nevynecháte jedinou příležitost k načerpání nové inspirace, pak jste na správném místě. Prozradíme vám, jak vypadají nejnovější dámské kabelky, které se zatím na pultech příliš neohřály. Ty totiž podléhají trendům snad až příliš často.

Letošní sezóna přinesla množství nových trendů, do kterých se okamžitě zamilujete. Snad největším hitem je malá crossbody kabelka. K dostání jsou mini kabelečky zvané „smartphone crossbody“. Jsou šik a velké tak akorát na váš chytrý telefon, bez kterého neuděláte ani krok. Sortiment kabelek s páskem přes rameno je samozřejmě mnohem širší a najdete v něm také větší kousky, do jejichž útrob se vejde mnohem více věcí. A když popruh odepnete, získáte elegantní psaníčko.

Stereotyp a nuda nemají šanci

Léto 2016 se nese v duchu pestrobarevných kombinací. Černá, béžová a bílá nejsou špatnou volbou, ale jen za předpokladu, že je doplní vkusné ozdoby. Raději se však vydejte cestou azurově modré, zářivě žluté nebo krvavě červené. Můžete vsadit i na jiné barvy a vzory. Chybu rozhodně neuděláte s pastelovými tóny. Nezapomeňte však kabelku sladit se svým outfitem.

„Letí“ atypické tvary a vychytávky

Vaše nová kabelka vás musí bavit. Snažte se vyhnout klasickým tvarům a vyberte si model, na který se budete ráda dívat. Přesto dbejte na to, aby vám kabelka vyhovovala i z praktického hlediska. K letním hitovkám patří nejen crossbody, ale také vaky a pytle.

Dopřejte si luxusní kabelku za luxusní cenu

Líbí se vám luxusní kabelky, ale bojíte se, že si je nemůžete dovolit? Pak jste asi ještě nenakupovala na Blaire.cz, kde seženete kvalitní kousky přímo z Mekky módy. Italské kožené kabelky váš rozpočet nerozhodí, ale přitom vypadají jako mnohem dražší kousky od renomovaných výrobců.Nemusíte utrácet tisíce ani kupovat nekvalitní fejky. Což zní dobře, nebo ne?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */