Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Už víte, kterou opalovací kosmetiku budete letos používat?

Jaro je v plném proudu a slunce nám o sobě dává čím dál víc vědět. Je načase pořídit si kvalitní a spolehlivou opalovací kosmetiku, s níž se budete cítit na slunci skvěle, bezpečně a vaše pokožka bude naprosto neodolatelná. Vyzkoušet můžete opalovací kosmetiku SUN CARE od společnosti BODYBE. Je cenově dostupná a potěší vás jak svými účinky, tak nádhernou vůní.

Aby byla naše kůže nejen hezky opálená, ale i v bezpečí

Před každým pobytem na slunci se můžete namazat opalovacím olejem SPF 6 pro intenzivní opálení s třpytivým efektem. V nabídce jsou 4 různé typy – Kakao, Banán v čokoládě, Tahiti Meloun nebo Piña Colada. Obsahují přírodní oleje mandlový, kokosový, hroznový a olivový, také vitamin E a beta karoten. Pokožku chrání před vysušováním a stárnutím, pomáhá k dlouhodobému zhnědnutí pokožky.

Ve stejných čtyřech variantách je k dostání i opalovací voda SPF 0 s akcelerátorem pro rychlé zhnědnutí a s třpytivým efektem. Obsahuje Bronz akcelerátor a Betacaroten pro intenzivní a dlouhotrvající zhnědnutí pokožky. Je ideální pro osvěžení tváře a UV záření vystavených partií, písku a mořské soli. BODYBE doporučuje používat opalovací vodu v kombinaci s opalovacím prostředkem s ochrannou SPF.

Péče po opalování

Pokožka, která je vystavena celodennímu slunečnímu záření, si žádá náležitou péči. Vhod vám jistě přijde COOLING GEL – Hojivý chladivý gel po opalování s 100 % aloe vera. Tento gel poskytne chladivou úlevu suché pokožce, která celý den odolávala UV záření. Chladivý gel se snadno vtírá a pokožku nezanechává mastnou. Po aplikaci je pokožka svěží a hydratovaná. Šťáva z aloe vera je bohatá na minerály, vitaminy, enzymy a stopové a další prvky.

Podívejte se na kompletní nabídku BODYBE na bodybe.cz, a pořiďte si kvalitní kosmetiku za skvělé ceny.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */