Hubnutí a diety Zdraví a krása

Jak na efektivní hubnutí bez drastického hladovění

Hands holding an healthy fresh vegetarian salad in a bowl, fresh raw vegetables on background, top view

S jarem se do nás vlévá nová energie a s ní přichází i každoroční vůle některých z nás zbavit se přebytečných kil. Jenže jak na to, když nejste žádný začátečník, a přesto se vám nedaří dosáhnout trvale uspokojivého efektu? Zapomeňte na kolotoč nesmyslných diet a vyzkoušejte hubnutí, které není riskantní pro vaše zdraví a při správném postupu vám pomůže docílit dlouhodobé změny. Díky ketonové dietě se můžete změnit k nepoznání, a stačí vám k tomu jen měsíc nebo dva.

Tajemství štíhlé postavy a zdravého těla se rozhodně neukrývá na dně zázračného koktejlu na hubnutí, stejně jako trvalého úbytku hmotnosti nedocílíte každodenním pitím celerové šťávy. Každá dieta, která je založena na drastickém snížení kalorického deficitu, sice v krátkém čase přinese výsledek, ale společně s ní se při normalizaci stravování dostaví zaručeně také jo-jo efekt. Stejného wow efektu přitom můžete dosáhnout i s ketonovou dietou – a co je na ní nejlepší, je to, že jde o zcela přirozený stav organismu, který nastane při velmi výrazném omezení sacharidů ve stravě.

Jak KetoMix dieta funguje

Princip KetoMix diety je založen na optimálním nebo mírně zvýšeném příjmu proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Jedná se o speciální postup, který funguje na muže i ženy bez rozdílu věku. Pokud tělu cíleně omezíte sacharidy, vaše tělo přejde na náhradní zdroj paliva, a tím jsou ketonové látky (odtud pochází název diety). Ketolátky si tělo vytvoří z vlastních tukových zásob, proto dochází k jejich odbourávání.

Není proto možné, aby u někoho dieta nefungovala. Tělo začne tukové zásoby spotřebovávat již třetí den od začátku diety, jakmile přejdete do ketózy. Při této dietě není nutné cvičit, hlídat si kalorie nebo hladovět. A to je důvod, proč je úspěšnost diety tak vysoká.

Keto jídelníček

Pustili jsme se tedy do vývoje takových jídel a produktů, které mají snížený obsah sacharidů, a nastavili jsme jednoduchá pravidla diety, která zvládne dodržovat každý. To totiž u ketonové diety, kterou lidé drží bez pomoci odborníků, může být problém. Naší zásadou, kterou při vývoji jídel striktně dodržujeme, je používání těch nejkvalitnějších surovin z Evropy. Levné proteiny z Číny pro nás vždy byly a budou tabu. Při výrobě nepoužíváme zbytečnou chemii, a pokud to jde, ani přidané glutamáty a lepek,“ říkají odborníci z KetoMix.cz.

Na e-shopu najdete mnoho produktů se sníženým obsahem sacharidů. Všechna jídla mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez škodlivých chemických látek. Kromě klasických proteinových koktejů si stejně tak pochutnáte i na ostatních jídlech – od proteinového pečiva a sušenek, přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky, chipsy a mnoho dalšího. Všechna KetoMix jídla jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Je tedy jen na vás, pro která jídla se rozhodnete. Pokud chcete po celou dobu diety pít jen koktejly, není to problém. Ale jestli si chcete dietu užít a udělat si ji opravdu pestrou, sáhněte i po dalších produktech. Koupit je můžete buď v cenově zvýhodněných balíčcích, nebo jednotlivě.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */