Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Super dárek za neodolatelnou cenu: Bastardí trička s originálním potiskem

Potřebujete originální dárek pro svého manžela/přítele/milence, ale nemáte neomezený rozpočet? Pokud vám stav bankovního konta neumožňuje nákup luxusních dárečků, nevadí. Potěšte partnera stylovým tričkem, které žádný z jeho kamarádů nemá. Udělali jsme pro vás výběr těch nenápaditějších kousků, které jsme našli v ráji všech bastardů – na www.bastard.cz.

1. Pro hokejového fandu

Letošní MS světa v hokeji je na spadnutí a to by nebylo, aby váš miláček nefandil stylově. Mezi nejnovější bastardí trička s potiskem patří povedený kousek s pořádně naštvaným českým lvem. Údajně se objeví i v naší sestavě a bude po boku Jaromíra Jágra decimovat soupeře. Ať už jde o novinářskou kachnu, nebo ne, s tímto tričkem dostane hokejové fandění úplně jiný rozměr. Může ho nosit doma i ve společnosti. Předpokládáme, že ho nesvleče ani po skončení šampionátu…

hojekovy-lev

2. Pro moto-šílence

Miluje vás, to je bez debat, ale ještě raději má svou mašinu. A kdyby to bylo možné, spala by hned vedle něj a ne v garáži. Proti jeho vášni k motorkám asi nic nezmůžete, takže se přidejte na jeho stranu a potěšte ho vtipným tričkem s motivem evoluce motorkáře. Posledním stádiem mu dáte najevo, že by měl jezdit opatrněji – kdo ví, třeba si vaše doporučení vezme k srdci. A když nic jiného, bude mít z motorkářského trička ohromnou radost.

bikers-evolution

3. Pro apple maniaka

Nevidíte ho jinak než s iPhonem v ruce? Pokud sdílíte domácnost s apple maniakem, pak je jasnou volbou vtipné tričko s červíkem, který si tak trochu spletl jablko. Tenhle model nesmí chybět v šatníku žádného geeka!

wrong-apple

Proč nakupovat dárečky na bastard.cz?

Na internetu je spousta prodejců vtipných triček, ale u málokterého narazíte na tak vtipné a originální trička s potiskem jako na www.bastard.cz. K tomu přidejte vysoce kvalitní materiál, bohatou nabídku (nechybí ani mikiny, tílka, trenky a placky) a nízkou cenu – potřebujete další důvody, proč nakoupit právě zde?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */