Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Tipy na elegantní a přitom pohodlné oblečení na podzim

Blíží se doba podzimu, kdy přijdou chladnější a sychravé dny. V dámském šatníku by pro tyto příležitosti nemělo chybět vhodné oblečení. Patří sem především kousky, které umí příjemně zahřát tělo a jen tak snadno neprofouknou.

Letí svetry s květinovými motivy

Do této kategorie nepochybně patří dámské svetry z pleteného materiálu. Ideálně zahřejí, pokud se sluníčko schová za mraky a odmítá hřát. Jejich výhodou je velká univerzálnost. Ženy si je mohou obléknout jak na košili, tak i bez ničeho jako top. Mohou se stát doplňkem společenského oděvu, ale stejně dobře posloužit i jako zahřátí na procházce, výletu nebo sportování. K dispozici jsou v pestré škále barev, takže si každá žena může vybrat tu, která nejlépe ladí k její osobnosti. V současnosti jsou velmi in také svetry s květinovými motivy, které se mohou stát skutečně elegantním doplňkem šatníku.

Tuniky i pro každodenní nošení

Pro babí léto a pozvolný přechod k podzimu jsou ideální volbou také dámské tuniky. Pro překlenutí období z léta k podzimu se hlavně na večery, když už se začíná dříve stmívat a proniká chlad, hodí tuniky z lehkého materiálu většinou s tříčtvrtečním rukávem. Pozvolna se potom dají vyměnit za modely z hrubšího materiálu s dlouhým rukávem, které se hodí na každodenní nošení do práce, a přitom jsou také elegantní.

Mikiny se hodí i k romantickým sukním

Ženy, hledáte univerzální oděv, který se dá vzít prakticky kamkoli, jak do společnosti, tak i na sport? Vyberte si dámskou mikinu, která se v současnosti mění v opravdu klíčový kousek dámského outfitu. Využijete ji kdekoli. Má širokou škálu zpracování, s kapucí i bez. Oblíbené jsou i květiny, které mohou být nejenom skryté na rubu jako podšívka, ale také svítit do dáli na líci- pak se mikina ideálně hodí třeba k romantické sukni.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */