Móda a styl

Spodní prádlo nejen pro náctileté? Letí Calvin Klein i Tommy Hillfiger. S pověstnými logy na gumě samozřejmě

Vybrat správné spodní prádlo občas bývá oříškem. Vezměte si takové kalhotky. Málokdo si je zkouší v kabince. Jednoduše vybereme ty, které se nám líbí, velikost odhadneme a rychle s nimi ke kase. A doma ouha.

Ani malé, ani velké, to jsou asi hlavní požadavky na spodní kalhotky. Jak malé, tak velké kalhotky jsou totiž pod oblečením vidět a dojem z vaší osoby v očích okolí jde hned dolů. Kalhotky zkrátka na těle musí dobře sedět. Měly by být maximálně vypnuté, ale ne zase přepnuté. A už vůbec se nesmí tzv. „zařezávat“.

Zaměřte se na střih

Na trhu existuje spousta střihů kalhotek. Některé formují postavu, jiné pod oblečením nejsou vůbec vidět. Chystáte-li se například obléknout velmi těsné šaty, doporučujeme sáhnout po tzv. stahujících kalhotkách. Libujete-li s v legínách, pak by v hledáčku vašeho zájmu měly být speciální bezešvé kalhotky.

Osvědčené značky jsou zárukou kvality

Jde-li vám o kvalitu především, a o tu by vám v souvislosti se spodním prádlem jít mělo, zaměřte se na osvědčené značky. Velmi kvalitní dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo mají ve svém portfoliu například značky Calvin Klein či Tommy Hillfiger s pověstnými logy značek na gumě. Ta totiž především pro teenagery působí doslova jako magnet. Prádlo bez loga zkrátka zarytě odmítají.

Spodní prádlo Calvin Klein a Tommy Hillfiter

Spodní prádlo Calvin Klein, ale i Tommy Hillfiger je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů, je lehké a prodyšné. Na těle ho zkrátka ani necítíte a tak by tomu mělo být. V nabídce obou značek, které si vzájemně tak trochu konkurují, najdete všechny možné střihy, jako jsou klasické bikiny, bikiny slip, bezešvé kalhotky, kalhotky s vyšším sedem, s nohavičkami ale i hit poslední doby, jímž jsou tzv. cheekiny.

Zvažte výhodné sety

Pod již zmíněné legíny či úzké šaty doporučujeme speciální bezešvé kalhotky. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani výhodné sety, tedy kalhotky v kombinaci s podprsenkou. Skvělý dárek pro vašeho náctiletého potomka. Uvidíte, jak jej ocení.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */