Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Jak si vybrat koženou kabelku ve vysoké kvalitě

Možná se vám skrývá ve vaší skříni mnoho kabelek, ale stejně koukáte po dalším kousku. Určitě málokterá žena má jen jednu kabelku. A tak je to správně. Ideálně by měla každá žena vlastnit nejméně 4 kabelky v různém provedení.

Mít jich více není vůbec na škodu.

Nejoblíbenější dámské kabelky představuje nestárnoucí klasika z pravé kůže. Vybrat si novou kabelku představuje pro mnoho žen opravdový rituál a mnoho žen se nakupováním kvalitní kožené kabelky uklidní. Při nákupu nové módní kabelky je třeba brát v potaz hned několik věcí. Dámská kabelka je kouskem, který o nás okolí hodně prozradí. Dámská kabelka se musí hodit k našemu oblečení a podtrhovat naši osobnosti. Velmi oblíbené dámské kabelky jsou třeba kabelky Guess.

Dámské kožené kabelky

Musí být vhodná ke konkrétní příležitosti, dostatečně velká, aby mohla pojmout všechny nezbytnosti. Navíc chceme, aby nám vydržela v perfektním stavu, i když bude mít velkou zátěž při nošení. Proto je základem pořídit si opravdu kvalitní kabelku, nejlépe z pravé kůže, která je krásná, jemná a odolná. Měla by být také nadčasová, aby nikdy nevyšla z módy a hodila se do elegantního šatníku každé moderní ženy. U luxusní kožené kabelky také záleží kromě materiálu i na velikosti, tvaru a barvě dámské kabelky.

Luxusní kožené kabelky

Vybíráme podle toho, k čemu je dámská kabelka určena, kam ji budeme nosit a co se nám do ní má všechno vejít. Jinou kabelku si budete vybírat jako doplněk k večerním šatům a odlišnou jako celodenního společníka na pracovní schůzky k byznys kostýmku. Jiná kabelka tvoří sezónní záležitost, než ta, co má sloužit k nošení po celý rok. Konkrétní tvar se pak odvíjí spíše od našeho vkusu. Od oblých tvarů se v poslední době spíše uchylujeme k hranatým kabelkám, ale povoleno je asi cokoliv. U barevného ladění se podívejte do svého šatníku, jaké barvě dáváte přednost. Klasikou je černá, hnědá, béžová, krémová i bílá nebo třeba tmavě modrá. Výraznější barvy je třeba zkombinovat s outfitem a je třeba mít kabelek rozhodně více.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */