Zdraví a krása

Rozlučte se s cigaretami. Pořiďte si vaporizér

Pokud se vám stále nedaří zbavit se jednoho nezdravého zlozvyku, tedy kouření, potom byste měli vyzkoušet vaporizér, jenž se k nám konečně dostal ze zahraničí. Obrovský úspěch sklízí především ve Spojených státech amerických, ale třeba i ve Velké Británii a Nizozemsku. Postupně se však dostává i do dalších evropských zemí včetně České republiky.

S vaporizací jako takovou je spojeno především konopí, ovšem namísto konopí se mohou do vaporizéru dávat i různé bylinky. Zařízení funguje tak, že při teplotě okolo 180 °C až 220 °C dochází k odpařování oblíbených látek. Protože nenastává vznícení, nespalují se sušiny, a tím pádem se neprodukují škodlivé látky, jako je tomu třeba při kouření. Uživatel v podstatě jen inhaluje výpary, v nichž se nachází ty účinné látky. Žádný dehet, oxid uhelnatý, ani toxiny.

Vaporizér a jeho výhody

  • Snižuje se množství škodlivých látek, a to až o 99 % v porovnání s klasickým kouřením.
  • Uživatelé kouří přes vaporizér konopí rekreačně či pro zdravotní účely.
  • Dýchací ústrojí není tak zatěžováno jako při běžném kouření.
  • Odezní notoricky známý kuřácký kašel a vykašlávání hlenů.

Kolik stojí vaporizér?

Pravděpodobně vás zajímá, jak je na tom vaporizace po finanční stránce. Pokud jste si doposud kupovali bylinky a kouřili jste, zřejmě jste se značně prohnuli, ovšem vaporizace je přívětivé řešení daného problému. Snížíte totiž náklady na své návyky až o polovinu, což je opravdu slušné, nemyslíte? Důvod je ten, že vaporizace je mnohem efektivnější než kouření. Dokážete z bylinky dostat maximum, a tím pádem se sníží množství potřebných bylinek.

Kapesní vaporizér vás vyjde od 799 korun. Záleží na tom, co od přístroje očekáváte a kolik jste ochotni do něj investovat. Podívejte se na vaporizér na byliny – Ekosmoke.cz, kde najdete vskutku širokou nabídku.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */