Zdravá strava a doplňky stravy Zdraví a krása

Oskar Salus – přírodní produkty pro vaše zdraví

Ideálním řešením zdravotních problémů je samozřejmě prevence, jenomže ne vždy se nám podaří komplikacím předejít. A když už se objeví, měli bychom je neprodleně řešit a nečekat, až se prohloubí a budeme muset navštívit lékaře. Dnes vám představíme dva přírodní produkty od známého českého výrobce. Společnost Oskar Salus vyrábí přírodní doplňky stravy, tradiční léčiva, zdravotnické prostředky a potraviny pro zvláštní účely již dvaadvacet let. Produkty Oskar Salus jsou známé svou prvotřídní kvalitou a v minulých desetiletích pomohly tisícům zákazníků. Mezi ty nejoblíbenější patří kloubní kolagenní výživa řady Gelatina Plus a gel Silicea pro zdravé trávení.

Gelatina PLUS

Gelatina PLUS je kloubní výživa, která podporuje správné fungování pohybového aparátu a všechny klouby v těle. V přípravku je obsažen vysoce hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM (skládá se z 20 aminokyselin a vzácného hydroxyprolinu), který v těle se společně s ostatními bílkovinnými látkami stará o formování jednotlivých typů kolagenu, udržení svalové hmoty a dobrou kondici kostí. Kolagen je základním stavebním prvkem kloubní chrupavky, kostí, šlach a vazů. Mezi další významné složky, které jsou v přípravku Gelatina PLUS obsaženy, patří široké spektrum minerálů (hořčík, vápník a železo) a vitaminu C.

Gelatina Plus

Silicea Magen-Darm gel

Žaludeční a střevní onemocnění vás mohou nepříjemně zaskočit, ale můžete se jich velmi rychle zbavit. Pomůže vám lék na zažívací potíže Silicea Magen-Darm gel. Využijete ho v případě žaludečních bolestí, nevolnosti, zvracení, nadýmání nebo průjmu.

Účinnou složkou produktu je koloidní siliciový gel (gel kyseliny křemičité), který k sobě přitahuje molekuly nemocí a jedovatých látek. Aktivně působí tam, kde se patogeny a jejich toxiny nachází a zachycuje je na čistě fyzikální bázi. Gel přispívá k obnově narušené žaludeční a střevní činnosti a kromě jiného pohlcuje také plyny, čímž výrazně snižuje nepříjemné nadýmání.

Silicea Magen Darm gel

Foto: oskarsalus.cz

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */