Hubnutí a diety Zdraví a krása

OBEthin – recenze českého doplňku stravy pro efektivní hubnutí

Léto je pomalu na spadnutí a vy máte před sebou zdánlivě nesplnitelný úkol – zhubnout do plavek. Jenomže jak, když vaše předchozí pokusy byly marné a všechny skončily jojo efektem? Pokud jste již vyzkoušela všechny možné i nemožné způsoby a začala se smiřovat s tím, že nikdy nebudete mít dokonalou postavu jako Dominika Myslivcová, máme pro vás dobrou zprávu. Zapomeňte na drastické diety, které stejně nikam nevedou a dělejte to jako ona. Vsaďte na horkou novinku, která se v lékárnách ani neohřála – přírodní doplněk stravy OBEthin.

Dominiku jsme nezmínili náhodou. Je to právě ona, díky které se unikátní „lék“ na hubnutí OBEthin dostává do širšího podvědomí. Ani známá česká fotomodelka to totiž s udržováním váhy nemá jednoduché a čas od času zhřeší dobrým jídlem. Díky OBEthinu si ale udržuje dokonalé křivky bez toho, aby musela výrazně omezit jídelníček.

Princip OBEthinu spočívá v obsahu unikáních přírodních látek, které znaly již minulé generace. Především pak v přírodním polysacharidu gukomannanu, který se nachází v kořenech rostliny Konjak. Staří Číňané ji využívali v rámci tradiční medicíny a císaři díky Konjaku efektivně hubli. V japonské kuchyni se zase používal jako zahušťovadlo a prostředek k přípravě želetinového činidla. Možná vám pomalu dochází, jak OBEthin funguje – glukomannan totiž umí absorbovat značné množství vody, čímž výrazně zvětší svůj objem. Při pravidelném užívání tobolek budete mít pocit sytosti a začnete méně jíst. Nezní to skvěle?

ObethinRedukce stravy je základem zdravého a efektivního hubnutí. V žádném případě však nemá nic společného s drastickou a zdraví nebezpečnou dietou. Vy jíst budete a to dokonce vše, co máte ráda. OBEthin však zařídí, aby vás zasytily i menší porce.

Účinky přípravku začnete vnímat již po prvním týdnu užívání a přestože je váhový úbytek individuální (roli hraje genetika, jídelníček a celkový životní styl), uživatelé v průměru zhubli o 4 – 6 kg za měsíc. To znamená, že pokud začnete OBEthin užívat již nyní, stihnete zhubnout do plavek a budete k nakousnutí 🙂

Ale teď vážně. Obrovský výhoda OBEthinu tkví v jeho ryze přírodním složení. Není alergenní a můžete ho užívat dlouhodobě (ovšem pozor, ne jako náhražku pestré stravy!). Negativní účinky nebyly prokázány a jediné negativa, která se u některých uživatelů objevily, byly mírná plynatost, nadýmání a průjem. OBEthin je naprosto bezpečný a výrobce jej nedoporučuje pouze těhotným nebo kojícím ženám.

Chcete-li účinky OBEthinu umocnit, přizpůsobte hubnutí svůj životní styl. Buďte aktivní, sportujte a začněte jíst zdravě. Kila půjdou dolů ještě rychleji a vy získáte zpět nejen svou postavu, ale také ztracené sebevědomí. Představa, že se budete u vody promenádovat v plavkách přes spoustou mužů (a závistivých žen), vás už nebude zužovat a vy si začnete užívat léta plnými doušky.

OBEthin má i jiné pozitivní účinky – zlepšuje trávení a snižuje cholesterol. Kromě zmíněného glukomannanu obsahuje také několik dalších přírodních polysacharidů jako je xantanová guma (běžně se využívá v potravinářství) a alginát sodný (získává se z hnědých řas) či lněnou vlákninu. Je k dostání v lékárnách, ale protože jde o novinku, může se stát, že o jeho existenci váš lékárník zatím neví. V tom případě si ho neváhejte objednat přímo na webu českého výrobce, společnosti Maxivitalis (www.maxivitalis.cz).

Balení OBEthinu obsahuje 120 tobolek, které vám vydrží na 20 dní. Jednoduchým výpočtem zjistíte, že jde o nejlevnější přípravek na hubnutí, která je momentálně na trhu. Tedy alespoň z těch, které doopravdy fungují.

Pokud jste již OBEthin vyzkoušela, nebojte své zkušenosti napsat do diskuze a motivujte ostatní čtenářky, které boj proti nadváze vzdaly.

OBETHIN 2

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */