Móda a styl Šperky a doplňky

Nesmrtelný doplněk: Dámské hodinky jsou trendy i v roce 2016!

I přes značnou konkurenci v podobě chytrých telefonů zůstávají hodinky stále doplňkem, který má hlavní slovo ve světě módy. Nad jeho funkčnost totiž stále vystupuje úkol estetiky. Dámy kdysi například hodinky nenosily, byly spíše výsadou mužů. S jejich emancipací se postupně měnilo i toto a dnes už jsou hodinky pro ženskou ruku přirozenou součástí.

Vyberte si i vy ty své, ve kterých okouzlíte během léta! Trendem tohoto roku stále zůstávají klasické kulaté tvary ciferníků, které jsou spíše větší než menší. Naopak, hranaté hodinky ustoupily do pozadí. Mimořádně populární zůstávají dámské hodinky Michael Kors pro svůj zajímavý sportovně elegantní styl, který zřejmě nikdy nevymře. Ležérní luxus vyšší společenské třídy reprezentují nablýskaná ocelová a pozlacená pouzdra a náramky, zvýrazněné často zirkony či s barevnými ciferníky.

MK2

Pokud si potrpíte na elegantní styl, je tu pro vás značka Armani. Vybrat si můžete z několika linií, například řada Emporio Armani inspiruje k jedinečnosti a svérázné eleganci v kombinaci s jistou konzervativností. Typickou pro značku Emporio Armani je vysoká kvalita a preciznost zpracování. Chirurgická ocel, pravá kůže, perleťové ciferníky, a všudypřítomné malé nenápadné logo této značky, to je typické pro tyto hodinky.

IMG_1969

Pro svou letní image si můžete vybrat ještě z mnohem většího množství modelů, podívejte se na nabídku levných značkových hodinek. Na své si přijdou i vaše polovičky, které si mohou vybírat nejen z mimořádně atraktivních modelů, ale najdou také množství modelů doslova nadupaných funkcemi, jako jsou stopky, několik světových časů a kalendář, s vysokou voděodolností ideální pro vodní sporty.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */