Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Seznamte se s módními trendy pro rok 2016!

Svět módy prochází neustálými změnami a rok 2016 není výjimkou. Pokud jste zaspala a začínáte se o nejnovější trendy zajímat až nyní, začtěte se do následujících tipů. Prozradíme vám, na co si módní guru aktuálně potrpí. V kurzu jsou poněkud výstřední, ale přitom praktické kousky.

Rok 2015 se nesl v duchu comebacku „zvonáčů“. Letos je tou nejinak. Dámské kalhoty do zvonu jsou stále populární, ale ve zkrácené verzi. Pokud jste k nim loni nepřilnula, pravděpodobně se vám zkrácená varianta zamlouvat nebude. Nevadí, sáhněte po tzv. cullotes. Dámské kalhoty „kulotky“ mají širší až široké nohavice a končí pár centimetrů nad kotníky. Ovšem pozor, ženy menšího vzrůstu by se měly kulotkám vyhnout obloukem. Velmi populární jsou také moderní dámské kalhoty typu boyfriend a slim.

Nohavicemi do zvonu to teprve začíná. Do středu pozornosti se dostaly také rukávy stejného typu. Zda sáhnete po extravagantnější etno blůzce s hodně širokými zvony nebo po jednoduché halence s jemně rozšířenými rukávy, je otázkou vašeho vkusu.

Neméně populární jsou dámské tuniky a kardigany. V žádné skříni by zároveň neměly chybět ani košilové nebo pleteninové šaty, ideální jednobarevné. Představují jeden z největších hitů letošní sezóny. Další oblíbenou kombinací jsou šaty bez rukávů a rolák.

K absolutním novinkám patří tenké šály, jejichž funkce je pouze estetická. Nezahřejí, ale umocní celkový dojem z jarní či podzimní bundy nebo tenkého bomberu.

Jako doplněk zvolte malou messenger kabelku, která vám poslouží jako úschovna mobilu, klíčů a peněženky. Větší batohy a kabelky se momentálně nenosí. Messenger kabelky sice nejsou příliš praktické, ale vypadají sexy.

Odpůrci vysokých podpatků jásají, protože rok 2016 patří lodičkám a sandálkům s nízkým širokým podpatkem, kterému se ve světě módy přezdívá babiččin. Bačkůrky lez nosit k většině outfitů, včetně elegantního dámského saka při méně formálních příležitostech.

Nyní již víte, jak vypadají aktuální módní trendy pro rok 2016. Jak s nově nabytými vědomostmi naložíte, je jen na vás. Vsadíme se, že upalujete na nákupy…

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */