Móda a styl Šperky a doplňky

Elegantní hodinky na každou ruku

Vánoce už potichoučku cupitají a mnoho z nás nemá stále vybraný dárek. Největší stres pramení nejen z celkového předvánočního shonu, ale především nevědomosti, co komu vybrat za dárek. Tak, aby byl v cenově dostupné relaci, hezký, praktický a našel i každodenní využití. Takovým dárkem mohou být i hodinky.

Hodinky lidé využívají v běžném životě, ať už jdou do práce nebo večírek. Jedná se o záležitost, kterou je možno pojmout hned z několika úhlů. Hodinky nám prozrazují, kolik času zbývá do konce směny, jak dlouho se můžeme ještě bavit, kdy vyjít pro dítě do školky, kdy vyrazit na rande a přijít včas. V každém ohledu se jedná o praktického ukazatele času. Ovšem můžeme je vidět i z druhé strany, kdy vypovídají něco o svém majiteli.

Hodinky promlouvají o svém majiteli

Je sportovec, elegán či typická konzerva? Hodinky doplňují i celkový outfit člověka, ať už jde o muže nebo ženu. Elegantní hodinky Michael Kors zcela určitě prozrazují o svém majiteli, že bude stejně cílevědomý, jako jejich stvořitel. Ve zkratce Michael Kors je módní návrhář, jehož pravé jméno je Karl Anderson, z amerického Long Islande. Ctižádostivý mladík představil svou první kolekci dámského oblečení už v roce 1981. Svůj talent převedl také v hodinářské tvorbě. Patříte-li mezi ty, kteří sledují nejnovější trendy a líbí se vám americký módní směr, zamilujete si i tyto hodinky. Proč by se tedy neměli líbit i osobě, které je třeba letos dáte pro stromeček.

Jak vybrat správné hodinky?

Jestliže osoba, které zvažujete koupit hodinky, spadá spíše do kategorie sportovní, nevěste hlavu. I zde se nachází bohatý výběr hodinek, kde nechybí stopky, krokoměr, budík, teploměr a další přídavné funkce. Jediné co musíte učinit je, zaměřit se na osobnost obdarované osoby a výběr již půjde hladce. Jak chodí oblékaný/á do práce? Jak tráví volný čas? Jaký styl hodinek doteď nosil/a? Zaměřte se na styl oblékaní, doplňků a povahu osoby. Takto si lehce uděláte představu o tom, jaké hodinky budou tomuto člověku nejvíce slušet.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */