Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Neinvazivní lifting obličeje omlazuje bez bolesti i rizika z nepovedené operace

Bojíte se estetických zákroků jen proto, že si pořád čtete o různých nepovedených plastických operacích, zejména u celebrit? Neinvazivní lifting obličeje je bezpečný a současně velice účinný. Vyzkoušejte BF lifting obličeje a dekoltu.

Obličej, krk a dekolt umí na první pohled prozradit náš věk. A někdy dokonce i nějaký ten rok přidat. Zanedbaná péče se projeví již v mladším věku. Stačí, že pleť nechráníme před sluníčkem, nehydratujeme, eventuálně držíme diety. S věkem pleť stárne přirozeně, avšak to neznamená, že bychom měly boj s projevy stárnutí vzdát. Naopak. Je čas začít se o pleť o to více starat. A dopřát jí i pravidelný neinvazivní lifting obličeje.

BF lifting obličeje a dekoltu

Tato metoda je specialitou olomouckého salonu Body Factory. Jde v podstatě o lymfodrenáž obličeje skleněnými baňkami.Pomocí malých baněk vzniká jemný podtlak a spolu s lymfatickými tahy dochází k viditelné redukci vrásek v místě aplikace. Procedura je zcela bezbolestná, příjemná, nemůže stav pleti zhoršit. Naopak, již první aplikace zanechá viditelné zlepšení jak na pleti obličeje, tak na dekoltu.

Neinvazivní lifting obličeje umí více, než se na první pohled zdá

Nejde jen o krátkodobý účinek. Díky speciální metodě liftingu dochází k aktivaci kolagenu a fibroplastů. Pokožka se hydratuje, dochází k otevření pórů, a tak mnohem lépe přijme omlazující sérum, které je součástí procedury. Jednodušeji se pleť rovněž vyčistí, například pomocí ultrazvukové špachtle.

V Body Factory Olomouc nabízí proceduru s kompletním službami

Ta zahrnuje nejen samotný BF lifting obličeje a dekoltu skleněnými baňkami, ale rovněž další omlazující procedury, jež mají díky liftingu v dané chvíli mnohem viditelnější účinek. Pleť se na začátku procedury očistí a tonizuje. Následuje BF lifting baňkami. Poté se pleť okysličí ozonizérem, zapracují se aktivní séra ultrazvukovou špachtlí, aplikuje se maska a nakonec finální krém.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */