Zdraví a krása

Wellness a SPA pobyty na jižní Moravě aneb do kterého hotelu se vydat

Jižní Morava je odjakživa spojena s velice kvalitním vínem a krásnými ženami. Jde o ideální kombinaci, která by vám měla pomoci od každodenního stresu a povinností. Mnoho lidí se dnes nechává zbytečně užírat starostmi, a proto nemají ani chvíli na užití si života. Pokud mezi tyto čtenáře patříte, vezměte si v práci dovolenou a vyrazte do některého z následujících hotelů na spa pobyt.

Vinařství u Kapličky

Nejlepší odpočinek zažijete uprostřed vinohradů, což vám nabídne pouze Vinařství u Kapličky. Můžete si zde dopřát nejrůznějších masáží, hydromasážních koupelí nebo hned několika saun s různými teplotami. Není totiž nic lepšího, než se skleničkou dobrého vína sedět v bazénu s masážními tryskami.

Hotel Radějov

Jestliže chcete spojit wellness pobyt s ochutnávkou vína, pak vyrazte do Hotelu Radějov. Můžete si zde užít jak pasivního, tak i aktivního odpočinku, který je ideální naprosto ideální pro vyčištění hlavy od nepříjemných starostí. Mimo krásného moravského kraje vám bude k dispozici i finská sauna s vířivkou, odkud budete mít navíc nádherný výhled do přírody.

Kyjovský pivovar

Na Moravě si ovšem nemusíte užívat pouze vína, ale i dobrého piva, což dokazuje pivovar v Kyjově. Nabízí totiž jedinečnou VIP pivní lázeň, během které si užijete koupel ve zlatavém moku a následný odpočinek na relaxačním lehátku. Specialitou této procedury je možnost neomezené konzumace piva, aby byl její účinek ještě větší.

Vila Terra

Opomenout nesmíme ani Luhačovice, v jejichž blízkosti se nachází Vila Terra, kde se vám dostane nezapomenutelného luxusu. K dispozici vám bude speciální wellness centrum, v němž najdete vířivku, finskou saunu nebo bazén s protiproudem. Velkým pozitivem je nádherné prostředí vily, ve kterém se budete cítit jako na zámku. Luxusem se zde skutečně nešetřilo.

Jižní Morava je jednou z nejlepších oblastí na relaxační SPA pobyty. Nedotčené, a hlavně klidné prostředí společně s příjemnou a pozitivně naladěnou obsluhou zajistí, že se pro vás stres stane minulostí.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */