Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Krásná pleť je výsledkem pravidelné péče

Toužíte mít hebkou pleť bez nejmenších nedokonalostí a vrásek? Může ji mít každý, kdo se o ni zaslouží. Málokterá žena má totiž to štěstí, že je majitelkou dokonalé pleti úplně bez práce.

Vliv na pleť má bohužel i vaše strava a životospráva. Tělo si můžete představit jako jeden obrovský stroj, kde je v podstatě všechno spojené se vším. To, jak dobře spíte, kolik máte pohybu, zda splňujete pitný režim, jestli přijímáte dostatek vitamínů a živin, má vliv na mnoho aspektů a pokožka není výjimkou. Ale dost kázání, existují i jiné způsoby, jak si dopomoct k vysněné hebké pleti. A jsou dostupné každému.

Svěřte se do rukou odborníků

Toužíte-li vyhladit vrásky, sjednotit pleť a vypnout pokožku, nejlépe toho dosáhnete profesionálním ošetřením. Kosmetičky znají osvědčené přípravky a procedury pro každé pleťové neduhy. Zbaví vás akné, černých teček a jiných běžných nešvarů. Odstraní z pokožky odumřelé buňky, poté provedou ošetření pleti a následně jí dodají vitamíny. Konkrétní procedura se liší dle toho, co požadujete – zmírnění projevů stárnutí, vyčištění, ošetření akné, odstranění hlubokých vrásek, hýčkání pokožky apod.

Některé přístroje dokážou divy

V odborných salonech najdete také různé kosmetické přístroje, díky nimž se dočkáte ještě výraznějšího efektu. Příkladem za všechny je galvanická žehlička Galvanic Care, kterou vlastní kosmetický salon Praha s názvem Studio Lavande. Žehlička dokáže vyhladit pleť, zmírnit kruhy pod očima, redukovat vrásky a celkově regenerovat pokožku.

Dále kosmetičky hodně používají tzv. ultrazvukovou špachtli. I ta zjemňuje pleť, provádí mikromasáž pomocí ultrazvuku. Redukuje vrásky, hydratuje, uklidňuje svalové napětí, odstraňuje odumřelé buňky a má mnoho dalších funkcí.

Začít s péčí je vhodné brzy

Budete se divit, ale začít pečovat o svou pokožku je vhodné už zhruba někdy po dvacátém roku života. Čím dříve se do toho pustíte, tím méně kazů se ve vaší tváři bude objevovat v pozdějším věku. Navštivte zmiňované pražské Studio Lavande a nechte si doporučit, co potřebuje právě vaše pleť.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */