Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Módní šaty – trendy na zimu 2020/2021

Asi každý z nás bude souhlasit s tvrzením, že aktuální sezóna podzim – zima se výrazně liší od předchozích. Máme mnohem méně příležitostí pro společenské schůzky a večerní oblečení se obvykle nahrazuje pohodlnými tepláky a jiným oblečením, které se nosí „jen doma“.

Ale i v tak neobvyklém čase nestojí za to se úplně vzdát zájmu o módu, protože krásné, ženské oblečeni je jedním z nejjednodušších způsobů, jak si úspěšně zlepšit náladu a zvýšit sebevědomí. Jaké šaty budou tedy nejmódnější v sezóně 2020/2021?

Pohodlné pletené šaty

Mezi módní šaty propagované návrháři letos na podzim a v zimě určitě stojí za zmínku tzv. svetrové šaty, tj. vyrobené z pletenin. Jsou velmi teplé, pohodlné a pružné a pokud jsou vyrobeny z přírodní látky, jsou také vzdušné. Mají výhody šatů i svetru, které pomáhají kombinovat stylový vzhled se zachováním tepelné pohody. Kromě toho jsou k dispozici v různých stylech a barvách, aby si každá žena mohla najít dokonalý model pro sebe.

Oblečeni ve stylu Boho

Romantické, vzdušné šaty jsou spojeny především s letní sezónou, ale nic vám nebrání v tom, abyste si je oblékli i během chladnějších měsíců. Stačí je zkombinovat s hustým kardiganem, neprůhlednými punčochami a botami nebo kozačkami, abyste vytvořili módní a zároveň velmi funkční oblečeni. Rozsáhlé střihy tohoto typu šatů neomezují v pohybu, zatímco květinové vzory a volánky dělají celek velmi smyslným a ženským. Díky všem těmto vlastnostem takové oblečení se dobře hodí jak při práci na dálku, tak i na večeři ve dvou nebo na vánoční setkání s blízkými.

Zvířecí potisky na šatech

Dalším zřejmým trendem aktuální sezóny jsou různé kusy oblečeni zdobené zvířecími potisky. Šaty s leopardím potiskem, napodobující pruhy hadí kůže nebo barvu zebry, dodávají dravost a umožňují vyniknout i lidem, kteří nemají rádi jasné barvy nebo provokativní styly. Je však třeba si uvědomit, že takové odvážné vzory nemají rádi konkurenci, takže zbytek oblečeni v takové stylizaci by měl být jednotný a tlumený.

Šaty s nafouknutými rukávy

Mezi aktuálně módními šaty je také vidět jasné zaměření na vzhled rukávů. Měly by být neobvyklé a poutavé. Skvělé se hodí nejen různé neobvyklé řezy, ale také střihy, které vypadají jako rozšířené nebo nafouknuté. Efektivní nafouknuté rukávy dodají každému stylu trochu retro atmosféry a v případě siluety typu hruška pomohou taky vyrovnat proporce postavy.

Nejmódnější šaty 2020/2021 najdete na https://cz.selfieroom.com/cz/saty.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */