Móda a styl Šperky a doplňky

Nakupujeme dívčí šperky pro denní nošení

Z každé – i z té nejmenší holčičky se v průběhu plynutí času stane dospívající slečna. Mnozí rodiče se na tento přechod připravují s velkými obavami, ale všichni víme, že tento okamžik jednou musí nastat. S postupujícím věkem samozřejmě přichází spousta příjemných i nepříjemných životních událostí. Nový šperk je skvělou příležitostí, jak naučit dívky zodpovědnosti a úcty k darovaným a cenným věcem.

Jak má dívčí šperk vypadat?

K dívkám se nejlépe hodí symbol nevinnosti. Právě z těchto důvodů se snažte docílit decentní jemnosti. Příliš okázalé a masivní šperky nevypadávají na mladých dívkách příliš vhodně. Je třeba myslet na to, že už se nejedná o malou holčičku, a zároveň ještě není ve věku zralé ženy.

Pokud si nebudete jisti svým výběrem, vsaďte na osvědčené pravidlo – v jednoduchosti je krása.

Barev se rozhodně nebojte

V této specifické oblasti šperků se setkáte s pestrou nabídkou barev. Mladí sledují a lpí na módních trendech a právě barevné šperky se pro dívky hodí úplně nejvíce. Můžete tak čerpat například z oblíbených barev, nebo se rozhodnout pro šperky v závislosti na barvě očí a vlasů.

Na současném trhu se šperky se běžně používají syntetické (vyrobené) drahé kameny. Jsou mnohem dostupnější a jejich cena není příliš vysoko, jako je tomu upravých přírodních kamenů. Nejlépe uděláte, když svou pozornost přesunete na světlé odstíny barev, které se k mládí a nevinnosti hodí nejlépe. Vsaďte například na různobarevné zirkony, světlemodré akvamaríny a tyrkysy, fialové ametysty, růženíny a či mnohé další.

Současně nejžádanější dívčí šperky

Většinou se kupují například k 15. narozeninám či jinému životnímu milníku. Klientela se nejčastěji rozhoduje pro zlaté šperky, nebo dokonce šperky s drobným briliantem. Jemný zlatý prsten ať už s oblíbeným zirkonem či drobounkým diamantem dokáže obdarovávanou dívku doslova okouzlit.

Dalším hodně žádaným artiklem pro dívky jsou zlaté náušnice. S tímto šperkem se seznámí už jako miminko při propíchávání ušních lalůčků. Pokud vaše dcera, popřípadě vnučka či sestra žluté zlato, pak volte náušnice z bílého zlata.

Náhrdelníky s nejrůznějšími přívěsky a elegantními ozdobami jsou také velmi oblíbené. Zde se setkáte s nejrůznějšími barvami a zpracováním šperků. Tvar ozdoby lze přizpůsobit oblíbenému zvířeti, zálibě nebo koníčku, aby se cennost stala více osobní. Následně se tento šperk stane určitým osobním vyznáním vaší lásce k dané dívce.

V neposlední řadě je nutné zmínit nestárnoucí letní hit. Tím jsou zaručeně náramky na nohu. Jsou tvořeny rozličnými typy řetízků, které jsou zdobeny srdíčky, broušenými stříbrnými korálky, a nebo právě barevnými zirkony. Mladé dospívající slečně tak uděláte radost stylovým šperkem.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */