Móda a styl

Kabelku neodkládáme ani v zimě. Jen někdy netušíme, jak ji sladit s bundou či kabátem

Bez kabelky ani ránu! – to je heslo, které si mohou vytetovat na předloktí téměř všechny ženy. Aby ne, vždyť jak jinak bychom měly přenášet nezbytné příslušenství v podobě mobilu, peněženky a klíčů? A protože se obvykle vydáváme do ulic s daleko bohatší výbavou, kabelka je vskutku potřebná. Během zimy však často tápeme, po jakém kousku sáhnout. Styling je přitom ještě jednodušší než po zbytek roku, protože stačí vyřešit to, aby se hodila k bundě nebo kabátu.

Zásadním problémem většiny českých žen je usedlost, která během zimy eskaluje. Bojíme se sáhnout po nápaditých kreacích a obvykle se snažíme zapadnout do davu, absolutně s ním splynout a raději na sebe neupozorňovat. V zahraničí panují opačné trendy, dámský zimní kabát či bunda rozhodně nejsou synonymem pro nudu a fádnost. Tmavších barev se samozřejmě vzdávat nemusíte, třeba se v nich zkrátka cítíte dobře. A právě vhodně zvolenou kabelkou můžete zcela změnit celkový dojem z usedlého outfitu, aniž byste vyměnila tmavší svršek za hravější kreaci.

V tandemu s tmavšími zimními kabáty a huňatějšími svetry, to skvěle funguje světlejším kabelkám. Krok vedle neuděláte v případě krémového, béžového, bronzového či sněhobílého kousku – v nabídce jich je nespočet a zcela jistě se vám podaří dohledat doplněk, na který budete hrdá.

Rozhodla jste se pro změnu a zvolila barevný kabátek? Aby stál výsledný efekt za to, dodržujte pravidlo, které ke studeným tónům páruje pastelové odstíny. Co i pod tím představit v praxi? Třeba kombinaci světle modrého svršku a světle růžové kabelky, případně duo brčálově zelené bundy a modrého nebo tmavě vínového doplňku.

Správnou volbou mohou být také oblíbené barvy zimy. Dámské kabelky ve stříbrné, bílé či šedé – ideálně doplněné stříbrnými ozdobnými prvky – snad nikdy neomrzí a perfektně korespondují se zasněženou krajinou. Oproti černým kabelkám vypadají velmi dobře snad se všemi variantami světlých i barevných svršků.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */