Móda a styl Šperky a doplňky

Luxusní šperky zdobí i vydělávají

Pod pojmem luxusní šperky si vybavíme krásné doplňky z drahých kovů, osázené diamanty. Ne každý klenot musí být takto nápaditý. Unikátní kousky i z jiných materiálů vás navíc nejen ozdobí, mohou navýšit vaše konto.

Luxusní šperky jako investiční příležitost

Neočekávejte, že zbohatnete do půl roku. Klenoty představují především stabilní investici. Suroviny v podobě zlata či diamantů nezaznamenávají propady hodnot jako například nemovitosti. Cena šperku sice neroste závratnou rychlostí, ovšem už za vašeho života se kvalitní klenot může pěkně zhodnotit. A vašim dětem může rovněž zajistit nějakou finanční jistotu. Aby šperky vydržely, musíte ale vybrat ty správné. Na internetu najdete spoustu nabídek na luxusní diamantové šperky. Když pak zjistíte, že poměrně velký kámen stojí jen pár tisíc, věřte, že se nejedná o solidního prodejce. Jestli toužíte po kvalitě, hledejte osvědčené firmy, které vám spolehlivý původ šperků doloží různými certifikáty. Jistotou je i výběr firmy, která má mnohaletou tradici ve výrobě těchto produktů. Například španělská společnost Tous, která už za rok oslaví 100 let své působnosti.

Zlaté a stříbrné šperky

Brand, jehož ikonickým motivem je medvídek. Ale v kolekcích této značky najdete i jiné prvky, design se pohybuje na škále od jednoduchosti až po efektní nápadnost. Spousta artiklů je však minimalistických, můžete je libovolně kombinovat a skvěle si s nimi vyhrát. Hodí se k různým stylům i příležitostem, ozdobí vás přes běžný pracovní den, slušet budou i na večerní párty. Ikonické šperky Tous se vyznačují multifunkčností, můžete kombinovat nejen jednotlivé motivy, lze párovat i různá zbarvení kovu. Mít na ruce náramky ve stříbře i žlutém zlatě? Nedávno to byl skoro módní prohřešek, dnes to ovšem neplatí, proto si můžete dopřát jedinečný komfort vytváření různých kombinací vašich šperků. Uvidíte, že vás to bude bavit. Když si zamilujete značku, můžete si vybrat i další zboží, jako jsou kabelky, parfémy nebo hodinky.

Vybírejte opravdu kvalitní šperky

Klenoty se zdobí především dámy, ovšem i pánové rádi zvolí decentní ozdobu. I na ně Tous myslí. Vybírat mohou ze série manžetových knoflíčků, najdou zde i vkusné doplňky – pera, peněženky nebo třeba pokladničku na drobné. Samozřejmě je zde nabídka i vkusných náramků. Ozdobit se mohou i děti. Decentní ozdůbky v podobě náušniček či drobných doplňků nebudou dětem nijak překážet. A pro opravdu nejmenší nabízí Tous efektní přívěsky na dudlíky. Značka myslí i na parádivé slečny, které se nespokojí už s doplňky pro děti, zároveň by pro ni ale nebyly vhodné vzácnější šperky. Své si tu najde opravdu každý, navíc při cenách, které startují na necelých 3000 korunách, si tyto šperky může dopřát ten, kdo po nich skutečně touží.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */