Móda a styl

Co obléknout muži, aby vypadal stylově? Vsaďte na polokošili!

Situace se sice postupně mění, nicméně móda je stále spíše doménou žen. Mužům je často úplně jedno, co si na sebe obléknou. Vyšli by ven klidně i v pytli od brambor, kdyby byl tedy pohodlný. A tak se nejeden pár dostává do sporu. Ženy by si své drahé polovičky chtěly oblékat elegantně, ty to ale odmítají. Co s tím?

Opět platí to, co i u jiných věcí v životě – snažte se najít rozumný kompromis. Jsou jím třeba klasické polokošile krátký rukáv.

Oblíbená součást pánských šatníků

Najdou se muži, kteří rádi nosí košile. Buď jsou na to zvyklí, protože je po nich takový dresscode vyžadován v zaměstnání, nebo prostě chtějí působit elegantně. Je jich ovšem málo. Většina odmítá nepříjemné a škrtivé košile, ačkoliv límečky vypadají vážně sexy.

Jestli se i vám líbí muži v košilích, ale ten váš o ničem takovém nechce ani slyšet, vyřešte to pomocí polokošile. Ta je vlastně takovým kompromisem. Je pohodlná jako klasické tričko, nicméně má límeček jako košile. Zabijete tím dvě mouchy jednou ranou.

Existuje i varianta na zimu

Polokošile s krátkým rukávem jsou poměrně běžné. Velmi často je uvidíte i jako reklamní trika. Nicméně věděli jste, že existuje i polokošile dlouhý rukáv? Tento typ není tolik rozšířený, ovšem sehnat se dá. V nabídce ho má například e-shop Xfer, který vyrábí textil už přes dvacet let. Kromě toho distribuuje sportovní a firemní oděvy i oblečení pro volný čas. Jedná se o velkoobchod s textilem, takže nejlepší ceny dostanete, pokud si u nich objednáte větší množství textilu. Nic vám ovšem nebrání koupit si jen pár triček. Můžete se na ně přijít podívat třeba do vzorkovny v Brně.

Xfer je schopný zajistit i potisk oblečení, jinak ho ovšem prodává čisté bez jakýchkoliv vzorů, což se dnes jen tak nevidí.

A mimochodem polokošile jsou vhodným oblečením i pro dámy! Stejně jako u pánů mohou posloužit ke sportovnějšímu, ale i formálnějšímu outfitu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */