Móda a styl Šperky a doplňky

Pánové, na zásnubním prstenu záleží. Symbolizuje lásku!

Určitě se shodneme na tom, že žádost o ruku je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě. Většina žen si tuto chvíli, stejně jako samotný zásnubní prsten, představuje dlouho dopředu a o okamžiku, kdy jim partner položí dlouho očekávanou otázku, tak mají téměř jasnou vizi. Pro muže je však často tato vysněná představa nedosažitelná. K tomu připočtěte nervozitu a i naprostý flegmatik má najednou co dělat, aby den D nepokazil. V každém případě je klíčový šperk.

Vyberte ty správné zásnubní prsteny

Každá žena má o zásnubách tak trochu jinou představu. Některá sní o romantice, jakou je večeře při západu slunce na romantickém místě, nebo dokonce ve vytouženém městě, jiná touží po spontánnosti. Často stačí relaxovat doma, například se skleničkou vína. Ale ať už muž před ženou poklekne na jakémkoliv místě, měl by mít v kapse krabičku s dechberoucím prstenem. Je nadmíru jasné, že zdaleka ne každý disponuje rozpočtem ve výši desítek či stovek tisíc korun. Jisté je však i to, že téměř každá žena ve skrytu duše doufá, že volba jejího nastávajícího padne na luxusní diamantové prsteny.

Je lepší tradiční, nebo moderní?

Mají-li zásnuby dopadnout dle očekávání, nesmí muž výběr zásnubního prstenu podcenit. Prsten by měl ženu překvapit, ale zároveň vypadat tak, jak si vysnila – a skloubit tyto požadavky není vůbec snadné. Každá budoucí nevěsta se chce alespoň na chvíli cítit jako princezna nebo alespoň celebrita a mít ten nejkrásnější zásnubní prsten na světě.

Jenomže jaký typ prstenu zvolit? Jsou lepší volbou nádherné zlaté šperky osazené drahými kameny, nebo je lepší sázka na jiné materiály? Pokud si muž není vkusem drahé polovičky jistý, může se jí nenápadně zeptat. Anebo vyzpovídat její nejlepší kamarádku. Spoustu inspirace najdete také v e-shopu vipgold.sk, kde najdete zásnubní prsteny s brilianty i řádově levnější, avšak neméně působivé prsteny s kameny Swarovski. Přejeme šťastnou ruku při výběru!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */