Bydlení

Jídelní stůl z masivního dřeva se bude vyjímat i ve vaší kuchyni

Přemýšlíte, jestli by se do vaší domácnosti hodil spíš kulatý či hranatý stůl, dřevěný nebo kovový? Přestaňte zvažovat varianty a vsaďte na masivní jídelní stůl. Vydrží léta a ani po těch letech z něho nebudete zklamaní.

Masiv se používá na výrobu různých typů nábytku a jídelní stoly nejsou výjimkou. Určitě by takový kousek slušel i vaší kuchyni. Proč?

Neuvolňují se z něj žádné škodlivé látky

Nábytek z masivu je bezpečný. Není napuštěný žádnými chemickými látkami, a tak se z něj nic škodlivého neuvolňuje. Proto je vhodný pro děti, ale také pro alergiky. Kdo by se nechtěl stravovat zdravě a hygienicky?

Vydrží opravdu dlouho

Jídelní stoly z masivu vydrží až desetkrát déle než ekvivalent z lamina. Masivní nábytek se obvykle vyrábí z buku, dubu či jiných velmi pevných dřevin, které s vámi prožijí desetiletí.

Z dlouhodobého hlediska vám ušetří

Je jídelní stůl masiv drahý? Cena je vyšší než u alternativ z jiných materiálů, ale zkuste se zamyslet dlouhodobě. Masivní nábytek kupujete na několik desítek let. Nebudete ho muset po pěti letech nahrazovat jiným, a tak ve finále ušetříte.

Stůl z masivu vždy nemá podobu velkého kusu nábytku. Může být decentní, a přesto si zachovat charakteristické rysy. | Foto: werdina-shop.cz.

Dřevo se hodí do každého interiéru

Jídelní stůl z masivu se bude hodit opravdu do každého interiéru (a nejvíce do jídelny jídelny). Dřevo se uplatňuje v moderních interiérech, u industriálního stylu, minimalismu, ale i tam, kde chcete vykouzlit atmosféru starých časů. Prvotřídní řemeslné zpracování a dotek přírody vás prostě okouzlí.

Výrobci s masivem dokážou hotové divy

Když se řekne masivní jídelní stůl, většina lidí si představí bytelný kus nábytku se širokými nohami. To už ale dávno není pravda. Na novou úroveň jídelní stoly pozvedávají například v e-shopu Werdina-shop.cz. Jejich designové stoly mají masivní desku a elegantní kovové nožky. Jsou kulaté či hranaté, kombinují masiv s bílým nebo černým kovem. Výsledek vypadá opravdu neobyčejně. Nevěříte? Prohlédněte si nabídku a vyberte si svůj masivní jídelní stůl i vy!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */