Bydlení

Zařizujeme bydlení aneb Jak vybrat nábytek

Nový byt je jako nepopsané plátno, které si můžete sami pomalovat, tedy v případě nábytku vlastně zařídit, naprosto podle svých představ. Ten pocit absolutní svobody bývá někdy dosti matoucí a každá rada je nad zlato, takže se mrkněte na pár tipů, jak se z celého procesu zařizování nezbláznit.

Objevte svůj styl

Začít jen tak bezhlavě nakupovat nové skříně je hloupost. Nejprve si ujasněte, co vůbec chcete, jaké styly bydlení se vám líbí, a následně teprve podle toho se rozhodujte. Jestliže vůbec netušíte, co byste mohli mít doma, mrkněte se na internet. Objevíte tak nespočet různých variací od těch v rustikálním stylu až po ultramoderní, zjistíte, co se vám líbí, a výběr jednotlivých kousků bude mnohem snazší.
Když už přibližně víte, na co se v obchodech dívat, nezapomeňte přemýšlet nad tím, zda se k sobě budou jednotlivé komody, police či stoly hodit. Materiál, z něhož je nábytek vyrobený, musí ladit, jinak bude interiér působit velice nepříjemným nesourodým dojmem. Neméně důležitá je i psychologie barev a jednotlivých povrchů. Pohled na dřevo vnímá člověk pozitivně, avšak černé lesklé kusy mohou být mírně skličující.

Kvalita je základ

Ať už kupujete pouze stůl nebo rovnou celou výbavu do obývacího pokoje, vždy hleďte na kvalitu provedení. Není nic horšího, než když si koupíte nový nábytek, jež se vám po několika měsících začne pomalu ale jistě rozpadat. Všímejte si, zda každý šroubek drží pevně, či se nic nekýve nebo nevrže. Pro dlouholetou životnost není potřeba kupovat nutně masiv, ale i přesto musí být konstrukce bytelná.
Širokou nabídku kvalitního zboží nabízí například společnost ATAN nábytek. V jejich internetovém obchodě naleznete vše od drobných polic do koupelny až po dětské pokojíčky. Za rozumnou cenu tak hravě zařídíte celý dům či byt. Mimo domácností se taktéž zaměřuje na kancelářské prostory.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */