Hubnutí a diety Zdraví a krása

Jak se udržet v kondici i přes Vánoce?

Každý to určitě zná ze své vlastní zkušenosti. Celý rok se celkem držíte, chodíte pravidelně cvičit a dodržujete zdravý jídelníček. Jenomže stačí, aby nastaly Vánoce, a celé úsilí je ztraceno. Každý samozřejmě rád zhřeší, ale nic se nesmí přehánět. Po Vánocích pak nastane spousta nových předsevzetí, jak člověk začne opět cvičit a nebude se přejídat.

Posilování

Pokud toto sebemrskačství letos podstupovat nechcete a potřebujete se v kondici udržet po celou dobu svátků a i během celého roku, ideálním řešením je navštěvování posilovny. V poslední době se u nás obliba posiloven velmi rozšířila. Tento módní trend k nám dorazil z Ameriky, kde i každá hollywoodská hvězda navštěvuje posilovnu a má svého osobního trenéra. Zvolit cvičení v posilovně je vhodné pro každého, kdo nechce držet nesmyslné diety a v dobré formě se raději udržuje cvičením. Nemusíte se bát extrémního nárůstu svalové hmoty. Jestli požadavky, které na návštěvu posilovny máte, sdělíte místnímu kvalifikovanému trenérovi, ten trénink přizpůsobí přesně pro vás.

Posilování v Praze

Pokud žijete v Praze, či okolí, určitě navštivte fitness v Praze 9. Centrum Eagle Fitness najdete ve dvou patrech a rozkládá se na ploše o celkové rozloze 650 m2. Celé prostředí posilovny je krásně prosluněno velkými okny, a ani si tak nepřijdete, že jste zavřeni vevnitř. Jestliže máte raději skupinové cvičení, tak i vy si zde přijdete na své. Kromě posilovací části se zde totiž nachází také sál na bojové sporty či sál na aerobní cvičení. Centrum Eagle Fitness je tak vhodné pro muže i ženy. Posilovna v Praze 9 nabízí svým klientům ty nejmodernější posilovací stroje značky Hammer Strength, Life Fitness Pro2, EliteFTS a další. Ve všední dny nabízí zákazníkům téměř nepřetržitý provoz od 6:00 do 24:00. Nemusíte se bát ani dostupnosti, v blízkosti posilovny bez problému zaparkujete.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */