Móda a styl

Fotbalové i hasičské dresy nevybírejte podle vzhledu, nýbrž podle kvality

Pro každý týmový sport potřebujete sportovní dresy. Samozřejmě se dá fungovat i bez nich, ale opravdu to chcete? Stejné oblečení podporuje týmového ducha a fanouškům umožňuje jednoznačně poznat, kdo ke komu patří.

Tohle by šlo vyřešit koupením trik ve stejné barvě. Tričko a sportovní dres se ovšem vůbec nedají srovnávat. V čem všem se liší?

Sportovní dres je přizpůsoben danému sportu

Kvalitní fotbalové dresy jsou uzpůsobené fotbalu. Jsou prodyšné, volné, lehké a dobře sají pot. Naproti tomu takový cyklistický dres je upnutý na tělo, má vepředu zip, aby se dal v případě horka rozepnout, a zpravidla také kapsa na zadní straně. Dres je prostě vždy přizpůsoben na míru danému sportu, což o tričku rozhodně nelze říct. I kdybyste investovali do sportovních trik, která sají pot a pohlcují vlhkost, nikdy se nevyrovnají kvalitnímu specializovanému dresu.

Odborníci dresy vyvíjí přímo se sportovci

Sportovní dresy, které nosí i ty největší hvězdy, si dnes může dopřát téměř každý. V Česku působí více firem, jež vyvíjí vlastní dresy, neustále přichází s dalšími vylepšeními a novými variantami založenými na konzultacích s profesionály. Jednou z nich je i firma Jadberg. Dbá zejména na pohodlnost a funkčnost materiálů (Kevlar, CoolMax, CoolFit, DryClim atd.), soustředí se i na dlouhou životnost.

Moderní design je jen třešničkou na dortu

Nejdříve byste měli dbát na materiál a zpracování, až poté řešit design. U firmy Jadberg si vyberete stylové florbalové, fotbalové, volejbalové, basketbalové, hokejové nebo hasičské dresy. Využívají kvalitní technologie potisků, takže barvy a loga vydrží dlouhá léta. Navíc vámi vybrané designy uchovávají, takže pokud přivítáte v týmu nové členy, není problém jim nechat vyrobit stejné dresy. A ještě jeden významný bonus stojí za zmínku. Když objevíte u konkurence lepší nabídku, stačí se ozvat a Jadberg vám poskytne výhodnější cenu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */