Hubnutí a diety Zdraví a krása

Aquamat se neztratí ani v domácnosti. Pomůže vám při hubnutí!

Jestlipak víte o tom, že dodržování pitného režimu úzce souvisí s hubnutím? Podle odborníků byste měla vypít minimálně 2,5 – 3 litry vody. V případě aktivnějšího životního stylu či za teplého počasí můžete denní dávku tekutin zvýšit až na 4 litry. Ptáte se proč? Špatný pitný režim způsobuje dehydrataci, vznik žlučových a ledvinových kamenů, zácpu a v neposlední řadě špatné fungování tělních procesů. Bez dostatku vody budete unavenější váš výkon rapidně klesne. Tyto jevy jsou při hubnutí absolutně nežádoucí.

Máte hlad? Dejte si sklenku vody!

Ne nadarmo se říká, že hlad je převlečený žízeň. A hladu zase to, že je nejlepší přítel přibírání. Odborníci proto doporučují sklenici vody bezprostředně po probuzení. Dále pak před jídlem a několikrát průběžně během dne. Na druhou stranu se snažte vyhnout nárazovému pití většího množství tekutin – jen byste zbytečně zatěžovala ledviny a odplavila potřebné minerály.

Díky aquamatu budete mít zdroj kvalitní vody po ruce

Ale co má s vašim hubnutím společného aquamat neboli automat na vodu? Je to prosté. Spousta lidí nedodržuje pitný režim z důvodu vlastní lenosti. Možná jste na tom podobně a nechce se vám neustále manipulovat s PET lahví… Pořídíte-li si domů aquamat, získáte skvělý zdroj čisté vody.

aquamat

Další možnost představuje výrobník sody. V podstatě se od aquamatu příliš neliší, ale umí vyrábět osvěžující sodovku. Každý lepší výrobník sodovky i aquamat pak umí vodu ochladit na příjemnou teplotu kolem 6°C a naopak ohřát na teplotu, která je vhodná pro přípravu čaje nebo kávy.

Zároveň si budete moct vybrat mezi dvěma různými variantami – vodou v barelech a napojením na vodovodní řad. V obou případech oproti PET lahvím z dlouhodobého hlediska ušetříte, a to nejen z finančního, ale i časového hlediska.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */