Mixér

xShare.cz – stahujte filmy rychlostí blesku ZADARMO!

Stahujete filmy, seriály, hudbu či jiné soubory ze serverů jako jsou Ulozto.cz? Pak vás možná štve, že musíte dlouho čekat, především pak v případě velkých souborů jako jsou filmy v HD kvalitě. Nechcete-li nadále ztrácet čas, máte dvě možnosti. Tou první je dobití kreditu nebo jiná forma platby. Alternativu představuje poměrně nové úložiště xShare.cz, které nabízí stahování neomezenou rychlostí zcela zdarma. Pokud vás láká představa, že se na vaše oblíbené filmy budete dívat v rekordně krátkém čase, nepřestávejte číst!

Máte-li rychlý internet, pak vás může zabrzdit jen omezení pro download/upload na straně serveru. Čekání na stažení většího souboru se může protáhnout i více než na několik desítek minut. A protože jen málokdo chce utrácet za členství či kredit na zavedených úložištích, vznikl projekt xShare. Stahování neomezenou rychlostí (resp. do kapacity 2000 Mbit / s) má jedinou podmínku – stačí se zaregistrovat.

Registrace na xShare je bezplatná a zabere vám malou chvíli. Již nyní je zřejmé, že pokud konkurence nenabídne podobnou výhodu, ztratí širokou základnu uživatelů. Vy byste snad zůstala věrná službě, za kterou musíte platit, když to jde jinde zadarmo a bez omezení?

Rozhraní webu je přehledné a vyhledávání souborů intuitivní. Stahovat mohou i neregistrovaní uživatelé, ale jen omezenou rychlostí, která není nijak závratná.

K dalším výhodám registrace patří možnost přehrávání videa ve formátu MP4 přímo na webu. Nechcete-li film či seriál stahovat na disk, můžete se na něj podívat online. Kvalitu souboru poznáte podle značek – červeně jsou označeny filmy ve Full HD, modře v HD Ready.

Nás xShare příjemně překvapil a věříme, že ho budete ráda využívat i vy. Rychlé stahování souborů zdarma zatím nikdo jiný nenabízí!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */