Bydlení

Víme, jaké jsou trendy v bytovém textilu

Chcete zútulnit své bydlení, ale nevíte, jaké jsou aktuální trendy? V článku najdete přehled informací, které vám pomohou vybrat ty pravé kousky bytového textilu nejenom z estetického, ale i z funkčního hlediska. Tak se pusťte do čtení, ať je váš domov útulný a příjemně zařízený.

Elegantní záclony

Výrazným prvkem jsou záclony. Jsou vidět zevnitř i zvenku, takže jejich výběru je potřeba věnovat zvláštní pozornost. Co se týká praktických parametrů, sledujte hlavně rozměry, které by měly odpovídat vašim představám o délce záclony. Počítejte také s rezervou pro kroužky či háčky k přichycení na garnýž. Z designového pohledu jsou nejčastější volbou bílé krajkové záclony. Oblíbené jsou květinové, ale i abstraktní a různě pravidelné motivy. Vhodné doplnění je ve formě závěsů, které bývají barevné výraznější.

Funkční a krásné povlečení

V ložnici si na první pohled všimnete krásně ustlané postele s líbivým povlečením. Při výběru ideálního povlečení je důležité koukat na kvalitu materiálu. Nejlepší volbou je čistá bavlna. A jaký vzor? Hodně záleží na tom, co se vám líbí. Nic nezkazíte jednobarevným povlečením. O něco originálnější a hravější je ložní prádlo s nejrůznějšími potisky a motivy. Speciální kategorií jsou dětská povlečení, která jsou hravá, a výběrem správné postavičky či zvířátka můžete dítě podpořit v tom, aby chodilo dříve spát.

Drobnými dekoracemi vytvoříte útulný domov

S pomocí dalšího bytového textilu vytvoříte útulný vzhled domova. Jde například o dekorativní polštářky na pohovku, již zmíněné závěsy, přehozy a další. Radost udělají i pěkné a kvalitní utěrky či ručníky. A nejlepší na tom je, že všechno vyřešíte a pohodlně nakoupíte přes internet. Nemusíte nikam chodit a na jednom místě máte k dispozici veškerou inspiraci a možnost zakoupit vybrané produkty, které vám pomohou s vytvořením útulného domova.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */