Bydlení

Už vás zdlouhavé čištění podlahy přímo vysává? Zkuste pomocníka, se kterým ušetříte síly i čas!

Nezáleží na tom, zda doma máte prcky, mazlíčky, nebo si ji užíváte zatím jen s drahou polovičkou. Každý den vás stále bude překvapovat, jak moc vaše podlaha přitahuje nečistoty. V předsíni to začíná ťapkami, zrnky písku či prachu. V kuchyni se vždy objeví nějaký ten drobeček a občas se to neobejde ani bez rozlití kečupu, kávy nebo jiné dobroty. V ložnici i v koupelně vám zase berou klid vlasy na podlaze. A pokud už nějakou tu ratolest nebo mazlíka máte, tak to platí dvojnásob. Úklid celé podlahy tak bývá zdlouhavý, nejdříve vysát a potom do ruky vzít mop, přičemž kýbl s vodou bude potřeba alespoň jednou yvměnit. Od těchto stereotypů se ale můžete odpoutat a užívat si možnost čistit podlahu pouze s jedním pomocníkem a ještě efektivněji.

S AKU podlahovou myčkou Kärcher FC 7 Cordless totiž nemusíte vysávat před mytím podlah. Odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Jen si vezměte, kolik času tím ušetříte.

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. V hlavě podlahové myčky jsou umístěny vlasové filtry zajišťující bezchybné sbírání vlasů nebo chlupů. Když narazíte na zaschlou špínu, která jde hůře umýt, můžete použít funkci BOOST, ta si s ní jednoznačně poradí. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90°a čistit tak podlahy i pod nábytkem.

Údržba a čištění stroje

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a stisknutím 2 tlačítek po dobu 3 vteřin spustit funkci samočištění. Válce lze i prát v pračce na 60 °C a nádržku na špinavou vodu můžete vložit do myčky nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */