Bydlení

Podzimní galanterie dá nový outfit i vašemu bydlení

Na podzim měníme šatník, ale rovněž vzhled našeho bydlení. Různé podzimní plody nás doslova lákají využít je při výzdobě. Nejsou však příliš trvanlivé, a tak je vhodné sáhnout i po různých dekoracích, látkách a pomůckách, které nám pomohou udělat si vlastní podzimní dekorace. Tohle vše na jednom místě najdeme v dobré galanterii.

Ozdobte si bydlení patchworkem bez jehly

V dobré online galanterii, jakou je Mikaton.cz, koupíte vše, co pro tento druh techniky, nešitý patchwork, potřebujete: polystyrénové polotovary, látky, včetně sad látek na patchwork, celokovové špendlíky i různé ozdobné stuhy, šňůrky, přímky či krajky. Na podzim lze tento patchwork ještě dozdobit podzimními plody, které je dopředu lepší vysušit. A i když se možná svým dětem rozhodnete pro sychravé počasí zakoupit i nějaké ty nové hračky, kreativní činností, jakou je patchwork bez jehly, je zabavíte možná ještě více. Díky této technice si uděláte krásné podzimní věnce na dveře i různé závěsné dekorace. A na dlouhé hodiny zabavíte i své děti.

Bytový textil umí změnit bydlení za pár korun

Ne každý má možnost zařídit si své bydlení zcela podle svého přání. Nové bydlení je drahé, dokonce ani pořízení si nového nábytku nemusí být v našich silách. Někdy dokonce ani po těchto změnách netoužíme, a přesto naše bydlení není takovým, jaké bychom si přáli. Pojďte na to jinak. Vyměňte bytový textil. Můžete začít novými dekami, závěsy, v kuchyni ubrusy a prostíráním. Stačí vše hezky doladit navzájem a zbavit se těch kousků, které nám do interiéru nesednou. Ale můžete jít i dál. Pustit se třeba do nového čalounění na jídelní židle. Není to skutečně nic těžkého a potřebujete pouze vhodnou čalounickou látku a správné nářadí. Vše, co k těmto „malým velkým“ změnám potřebujete, vám opět nabídne online galanterie. Látky, další galanterní potřeby i pomůcky pro šití.

Na podzim se nesmí zapomenou ani na ložnici

I ložnice si zaslouží podzimní změny. A to zejména co se týče povlečení. Nejde jen o jeho vizuální změnu. Především bychom jej měli vyměnit za teplejší. Ideálním je flanel nebo mikroplyš. Teplejší by mělo být i prostěradlo. Zde lze využít froté či opět mikroplyšovou tkaninu. Hodí se ale i teplá deka navíc. Nejkrásnější podzim je hezky zachumlaný do deky a do teplých peřin.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */