Praktické tipy

Uchovejte své vzpomínky ve stylové fotoknize!

Čas plyne jako voda a intenzita zážitků pomalu slábne. Dovolené, narozeninové oslavy, akce s přáteli… Jistě jste toho v poslední době prožila víc než dost. Otázkou je, jak vzpomínky uchovat živé? Sice máte vždy po ruce svůj telefon a fotíte desítky či stovky snímků, ale možná právě proto nakonec skončí v nějaké zapomenuté složce v počítači. Kdyby snímků nebylo tolik a kdyby měly atraktivnější formu, určitě by v zapomnění neupadly. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak problém jednou pro vždy vyřešit.

Alba jsou out, v kurzu jsou fotoknihy

Jendou z možností, jak fotografie proměnit z digitální podoby, je tisk jednotlivých snímků a jejich následné vložení do fotoalba. Není to špatná volba, nicméně určitě ne nejlepší. Založení klasického fotoalba je poměrně pracné a výsledek neodpovídá vynaložené námaze. Mnohem elegantnější řešení je fotokniha z vlastních fotek.

Fotokniha je vizuálně přitažlivější než fotoalbum. Jednak tím, že do ní fotografie nemusíte vkládat – jsou vytištěné na jednotlivých stránkách a celek budí dojem opravdové knihy. Zapojíte-li při tvorbě kreativitu, jistě se vám podaří vytvořit stylový kousek. Fotky doplníte relevantními popisky, přidáte obrázky nebo pozadí a je to.

Navrhněte si fotoknihu podle svých představ

Výroba fotoknih je jednoduchá a bude vás bavit. Tedy určitě víc než zakládání fotografií do albumů. Stačí, když si otevřete internetový prohlížeč a doslova naklikáte vše potřebné. Vyberete si formát fotoknihy, některou z profi šablon, nahrajete fotografie a umístíte je na jednotlivé stránky. Za pár dní budete mít úžasnou fotoknihu doma a můžete začít listovat.

Napadlo vás to samé co nás? Fotoknížka představuje vynikající dárek pro celou rodinu a přátele. Pod stromeček, k narozeninám nebo při jiné příležitosti – vyberete-li vhodné fotografie, obdarovanou osobu zaručeně potěšíte.

P.S. Cena fotoknížky váš rozpočet příliš nerozhodí a na www.fotoknizky.cz mají pravidelně slevové akce!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */