Praktické tipy

Cizí jazyky otevírají bránu do světa nových příležitostí

V současné době se bez znalostí cizích jazyků už skoro neobejdete. Pokud se ucházíte o zaměstnání na nějaké lépe placené pozici či ve větší firmě, je znalost jazyka požadována skoro vždycky. Nestačí však umět cizí jazyk jen pasivně, ale v požadavcích je uváděna znalost na konkrétní úrovni. Bohužel čím jste starší, tím je učení obtížnější, obzvlášť pokud už nechodíte do školy. Naštěstí jsou tu pro tyto případy různé nástroje a služby, které vám se samostudiem cizího jazyka pomůžou.

Kurzy angličtiny a němčiny

Asi nejnavštěvovanější jsou v dnešní době různá jazyková centra. Jejich nabídka je vždy široká, a můžete si vybrat jazyk, který právě potřebujete. Jednoduchým srovnávacím testem se taky co nejrychleji dozvíte, do jak pokročilé kategorie patříte. Kvalitní jazykové školy navíc nabízí například ukázkovou hodinu zdarma, a tak nekupujete zajíce v pytli. Mezi nejvíce poptávané jazyky zřejmě patří výuka angličtiny. Dalšími nejnavštěvovanějšími jazykovými hodinami v řadě jsou kurzy němčiny. Ať už jde o jakýkoliv jazyk, doporučuje se pravidelnost. Měli byste tedy kurzy navštěvovat alespoň 2× týdně.

Jazykové školy v Praze

Jestliže se i vy potřebujete naučit cizí jazyk, nebo si ho jen potřebujete osvěžit a bydlíte v Praze či okolí, navštivte jazykové školy v Praze. Všichni lektoři, kteří v jazykové škole Lingua Sandy vyučují, prochází přísným výběrovým řízením, aby bylo zaručeno, že budou vybráni jen ti nejlepší. Jejich vzdělání musí odpovídat standardům organizace, neboť instituce je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ. Jazyková škola Lingua Sandy k výuce využívá metodiku, která kombinuje několik nejpoužívanějších a nejúspěšnějších metod výuky cizích jazyků. Tím dokáže vyhovět co největší skupince studentů. Navíc si teď za akční cenu můžete zakoupit intenzivní denní kurz na celý rok, který zakončíte mezinárodní zkouškou.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */