Bydlení

Toužíte po soukromí? Víme, jak na něj

Po soukromí dnes touží skutečně každý. Pokud i vy sami, poradíme vám, jak na něj. Je jedno, zda bydlíte v domě nebo bytě, jelikož v obou případech je k dispozici poměrně jednoduché řešení. A jaké? Vyberte si nové žaluzie, které umístíte do vašich oken. Poté není nic jednoduššího, než je kdykoliv v případě potřeby zatáhnout. A to buď zcela, nebo třeba jenom částečně, čímž stále zajistíte průchod denního světla do místnosti. Jednoduché, a přitom velmi efektivní řešení, které zcela určitě nezklame nikoho. Tedy ani vás samotnou.

Dopřejte si spokojeného spánku

Na soukromí myslíme primárně v ložnici. I zde je dobré podobný doplněk vašich oken pořídit. Jít však můžete i zcela jinou cestou. Kupte si rolety a už vás nikdy nebude rušit například obtěžující pouliční světlo. Zatažením rolety nejenom navodíte potřebné soukromí, ale zároveň eliminujete vše, co by vás během vašeho spánku mohlo rušit. I zde platí, že pořídit si dané řešení je jednoduché a zároveň levné. K dispozici je navíc celá řada typů, které se liší nejenom materiálovým provedením, ale liší se také možností pohonu, který může být klasický ruční, ale i elektrický.

Své sousedy již rušit nebudete

Soukromí můžeme vyžadovat i v souvislosti s tím, že nechceme rušit své sousedy, stejně jako nebudeme chtít být rušeni od nich samotných. Pokud i s tímto souhlasíte, je dobré vydat se cestou, kterou nabídne špičková akustická izolace. Tu se hodí realizovat především v panelových a bytových domech, kde může být slyšet opravdu vše. Izolovat lze přitom:

  • Podlahy
  • Stropy
  • Jednotlivé stěny

Velkou výhodou není jenom celková stavební nenáročnost, ale i bohatý výběr jednotlivých materiálů, které zaujmou jak příznivou cenou, tak samozřejmě také svými izolačními vlastnostmi. Ať už se ve vašem bytě bude dít cokoliv, nikdo to zaručeně neuslyší.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */