Bydlení

Kuchyně jako svatyně. Nechte si ji vyrobit na míru!

Říká se, že láska prochází žaludkem a není tedy divu, že se o kuchyni hovoří jako o srdci domova. A jak vypadá ta vaše? Pokud ve vás představa, že u plotny strávíte více času, než je nezbytně nutné, vyvolává nepříjemné pocity, pak je něco špatně. Vaše kuchyně zřejmě neodpovídá vašim představám a je jen na vás, jestli budete dalších několik dlouhých let vařit s nemalou dávkou sebezapření, nebo se pustíte do rekonstrukce. Buďte náročná a udělejte z vaší kuchyně svatyni, která rutinní přípravu jídla povýší na příjemný obřad.

Ale jak by měla kuchyně na míru vypadat? Styl by měl odpovídat vašemu vkusu, ale ať už se přikloníte k modernímu minimalismu, klasice nebo venkovskému charakteru, podřiďte koncept kuchyně svým potřebám. Dbejte na dostatek místa a praktické uspořádání pracovních ploch. Vašim cílem je vysoký komfort a funkčnost.

Zásadní výhody kuchyně na míru

Kuchyně na míru má oproti sériové výrobě řadu podstatných výhod. Můžete si ji navrhnout tak, aby odpovídala vašim požadavkům. Sama si zvolíte rozmístění a velikost jednotlivých prvků, kombinaci materiálů a barvy. Máte-li vysoké nároky na estetiku, bude pro vás řešení na míru vysvobozením od katalogové rutiny.

Kuchyně na míru

Nezapomeňte ani na vestavěné skříně, které jsou nedílnou součástí každé moderní kuchyně. Oceníte je především v případě menšího nebo atypického interiéru, kde je žádoucí maximální úspora místa. Rozvržení vnitřní částí vestavěné skříně je jen ve vaší režii – navrhněte ji s ohledem na snadnou organizaci věcí.

Nevíte kudy kam? Obraťte se na profesionály…

A co když toužíte po kuchyni na míru, ale nemáte ucelenou představu o její finální podobě? Nevadí, jednoduše se obraťte na někoho, kdo se toho ujme za vás. Co třeba firma JN Interier, která patří k předním českým výrobcům kuchyní a nábytku na míru? Přesvědčit, nebo alespoň inspirovat by vás mohla fotogalerie kuchyní.

Kuchyně na míru 2

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */