Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Softshellová bunda nemusí být jen sportovní

Milovnicím sportu a outdoorových aktivit jistě není potřeba softshell představovat. U sportovního oblečení se s ním totiž setkáte velmi často, jelikož je příjemný a má skvělou odolnost vůči větru i vodě. Je však velká škoda, že spousta žen softshell stále ještě vnímá pouze jako materiál pro sportovní nadšence.

Klasická softshellová bunda obvykle opravdu má sportovní střih. Ostatně na výrobu sportovních oděvů softshell také vznikl. Měl nahradit původně používaný Gore-Tex, který se honosil podobnými vlastnostmi, ale byl hrozně tvrdý a nepoddajný. Jeho místo tedy nahradil měkký a příjemný softshell, z něhož se dnes vyrábí bundy, kalhoty i boty.

Výrobci jsou vynalézaví a sportovními střihy rozhodně nekončí

Když ale zapátráte v kamenných obchodech nebo na internetu, narazíte i na kousky zajímavějších střihů. Softshell bunda může vypadat spíš jako kabátek, místo zipu mít velké knoflíky a do kapuce všitou kostkovanou podšívku. Výrobci jsou hraví a kolikrát byste na první pohled ani neřekli, že je daná bunda vyrobená z softshellu. Na omak už to ale znatelné je. Softshell poznáte neomylně, je totiž velmi měkoučký.

Využijete ji určitě i vy

Softshellová bunda pánská je nepochybně nutnou součástí mužského šatníku. Přesvědčíme vás ale, že to platí i u žen. Jistě si mezi následujícími aktivitami najdete nějakou, které se věnujete také vy.

  • Venkovní sporty – běhání, jízda na kole či na kolečkových bruslích. Na tohle bude softshellová bunda dámská skvělou volbou, jelikož je velmi lehká, přesto hřejivá.
  • Procházky s rodinou – když jdete s dětmi do přírody, je zbytečné oblékat kabát, softshellová bunda bude mnohem pohodlnější.
  • Cestování – pokud míříte někam, kde bude chladněji, zabalte si s sebou stylovou bundu.
  • Práce, škola – jestli po vás v zaměstnání nevyžadují chodit ve formálním oblečení, není důvod, proč si nevzít tenisky, džíny, tričko a softshellovou bundu.

Jak vidíte, má taková bunda opravdu spoustu možností využití. Potřebujete snad ještě více důvodů, proč by se měla stát také součástí vašeho šatníku?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */