Praktické tipy

Služba likvidace vozidel vás zbaví starého automobilu a ještě vyděláte

Máte doma starší automobil, který už jenom zabírá místo? Prodejte jej, případně jej nechte zlikvidovat, a ještě na tom vydělejte. Dobře však volte, jakým způsobem to uděláte.

Prodej starého automobilu přes bazar

Pokud je váš automobil skutečně letitý stařík, či dokonce vrak k likvidaci, v autobazaru nepochodíte. Aktuálně budete mít problém i s novějším vozidlem. Extrémně poklesl prodej ojetin a aut obecně, takže autobazary vás dost možná odmítnou i s novějším autem, nebo vám nenabídnou dostatečně zajímavou cenu.

Kupec přes online bazar

Internetové online bazary jsou dnes nejoblíbenějším způsobem, jak pro své auto hledat kupce. Připravte se ale, že vás to může zaměstnat téměř na full time. Kupci se ozývají, neustále se na něco ptají, často na věci, o kterých nemáte zdání. Slíbí se na prohlídku, pak se nedostaví. Anebo se dostaví, ale s nákupem váhají. Každý tlačí na cenu, ale vy už z ní nechcete slevit. Nezapomeňte, je na vás vyřešit prodej i vše kolem smluvně a automobil přepsat. Též nesete na svých bedrech záruku, což kupci houfně využívají a rádi dodatečně žádají slevu z kupní ceny i se kvůli tomu soudí.

Prodej přes službu Zahotove.cz

Třetí možností odprodeje starších aut a likvidace vozidel je využití služby Zahotove.cz. U této služby po jednom telefonátu, nebo napsání dotazu přes online formulář, získáte obratem nástin ceny za váš automobil. Využít lze i orientační online kalkulačku na webu služby. I když máte zájem o likvidaci starého vozidla, můžete za něj ještě něco získat. Navíc ze služby za vámi přijedou kamkoliv po ČR a automobil si v naprosté většině případů zcela zdarma odvezou. Firma vše vyřídí již do 24 hodin, takže celá akce je velice rychlá. Přímo na místě podepíšete jednoduchou smlouvu a peníze za automobil dostanete na ruku. Na automobil nedržíte žádnou záruku. Ať již vás tedy zajímá likvidace auta v Praze, nebo kdekoliv jinde po republice, dokážete to vyřešit do 24 hodin. Problém budete mít vyřešen, a ještě budete mít v ruce hotovost.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */